רצים לזכרם של חללי מערכות ישראל

ספורטן חיפה במיזם מבורך לכבוד יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – רצים לזכר הנופלים עם חולצה לבנה ושם של נופל שקרוב לליבך
ספורטן חיפה מזמין את תושבי העיר, ביום רביעי, 8.5, בשעה 17:00 לרוץ לזכרם של חללי מערכות ישראל במסגרת מיזם "לרוץ לזכרם".

מגיעים לגן האם בחיפה עם חולצה לבנה ועליה שם של נופל שקרוב לליבך ורצים עם אפשרות לבחירה באחד מ-3 מסלולים לבחירה – 3 ק"מ, 8 ק"מ ו-11 ק"מ. סיום המרוץ והתכנסות ברחבת האודיטוריום בסמוך לקפה לנדוור.

רצים לזכרם. יוזמה מבורכת. תמונה: יחסי ציבור

רצים לזכרם. יוזמה מבורכת. תמונה: יחסי ציבור

"הרעיון הוא לאמץ תכנית נפלאה שהצליחה בשנה שעברה, צברה הדים ותגובות מצוינות מתושבי חיפה" מספרת טלי ינאי, מובילת המיזם ומורה ליוגה ופילטיס בספורטן חיפה. "הכול התחיל כשהצעתי לאחת החברות שלי, שאיבדה את בנה, שנעשה לזכרו מרוץ בחיפה. האם מאד התרגשה ונתנה לנו כמה חולצות וצמידים עם תמונה של הבן ז"ל והרעיון יצא לדרך. חברות ששמעו על הפרויקט הצטרפו אלינו וביחד הוספנו שמות של נופלים נוספים בהדפסה רגילה על חולצה לבנה.

במהלך המרוץ הראשון, שנערך בשנה שעברה התחילו להצטרף אלינו אנשים עם המון סקרנות ואמפטיה כולם ביקשו ליידע אותם על הפרויקט בשנה הבאה. השנה המרוץ ייצא לפועל בצורה רחבה יותר, כמובן אשמח שישתתפו כמה שיותר אנשים. המרוץ ללא מטרות רווח ובהתנדבות מלאה. מזמינה את כולם להשתתף ולשתף במרוץ".

רצים קדימה, רצים לזכרם צילום יחצ

ענבר בן דור, מנהלת ספורטן חיפה: "אני מזמינה את תושבי חיפה לקחת חלק באחד הפרויקטים המרגשים והמשמעותיים שיזמנו. ספורטן רואה חשיבות רבה בעשייה חברתית ותרומה לחברה המקומית. הספורטן הוא חלק בלתי נפרד מהקהילה כאן בחיפה, הוא בית ומשפחה לכולם. אנחנו נמשיך לחזק את הפעילות המשותפות עם התושבים ואף ניקח חלק בשימור והצלחת העיר חיפה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה