אתגריים ונופשים בשטח

לראשונה בצפון הושק אתר קמפינג בתנאי "מלון בשטח": "טריילר פארק" ביערות הכרמל, בית אורן * ראש מועצת חוף הכרמל: "משמח לראות פרויקטים תיירותיים יוצאי דופן מצטרפים לעוגני התיירות באזור"

סלע ואביב עם דורה ואילן פלד. רכיבה על סוסים, אומגה אתגרית ונהיגת שטח. צילום: באדיבות מועצת חוף הכרמל

סלע ואביב עם דורה ואילן פלד. רכיבה על סוסים, אומגה אתגרית ונהיגת שטח. צילום: באדיבות מועצת חוף הכרמל

כ- 50 מטיילים הגיעו בסוף השבוע האחרון להשקת אתר "טריילר פארק" בבית אורן, מבית "חווית הרוכבים". מדובר באתר קמפינג משודרג, המותאם במיוחד לבילוי משפחתי וכולל אירוח משולב של לינת שטח בתנאים נוחים ומפנקים, ארוחות ואטרקציות מלהיבות, כמו רכיבה על סוסים, נהיגה ברכבי שטח, אומגה אתגרית ובילוי בבריכה.
כרמל סלע, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל: "משמח לראות פרויקטים תיירותיים יוצאי דופן מצטרפים לעוגני התיירות באזור. התרומה התיירותית של "הטריילר פארק" למרחב הכרמל וחוף הכרמל גדולה וחשובה. משנת 2011, שנה לאחר אסון השריפה בכרמל, אנחנו עדים לגידול תיירותי מבורך באזורנו ואני מאמין שתנופת פיתוח עסקי התיירות ימשיך ויתעצם, אני מזמין אתכם לקחת חלק בחוויית התיירות שבמרחב כרמלים".
אילן פלג, בעלי "חווית הרוכבים" ו"הטריילר פארק" שאירח את הנוכחים, אמר שהוא מתכוון להמשיך וליזום פרוייקטים באזור ולא לקפוא על השמרים, וכי בתקופת ההרצה של הטריילרפארק פקדו את המקום מאות אורחים שהתפעלו מהאתר הייחודי.
את האירוע חתמה הישיבה השנתית של עמותת "כרמלים", בה דיווחה מנכ"לית העמותה מירב אביב על הפעילות השנתית הענפה שנעשתה באזור, כולל הצגת גידול בחדרי לינה במרחב וגידול משמעותי במספר הביקורים באתרי ביקור היום והאטרקציות במרחב של חוף הכרמל ועד חדרה, זכרון יעקב ובנימינה.
בין הרבים שנכחו בהשקה: סגן ראש מועצת חוף הכרמל מודי ברכה ויו"ר עמותת כרמלים יורם מאור.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים