הורוסקופ: מתחילים ביולי

המיסטיקן ליאור מרדכי מנתח מבחינת המזלות והחודשים את חודש יולי שבפתח. וגם: אילו מזלות צפוי להם מתח כלכלי, אילו בעיות במשפחה. וגם: שאלון אישי לבדיקת טיהור אישי

השבוע מתחיל חודש חדש. בחודש הזה כל הכוכבים תופסים מקום מאד מיוחד, מאד נדיר, אך יציב. השפעת הירח עלינו תתגבר ותתחזק. הירח יעזור לנו בכל הבעיות הקשות, וככל שבעיה תהיה קשה יותר– כך העזרה שנקבל תהיה גדולה יותר. לעומת זאת, את הבעיות הקטנות נצטרך לפתור בכוחות עצמינו בלבד. מיקומו של מאדים יגרום לאנשים להיות יותר סבלניים כלפי טעויות של אחרים ולקבל את המיוחדות של אחרים ביתר קלות. מיקומו המיוחד של שבתאי יעזור בדברים שונים ומגוונים: גם בפתירת בעיות מעשיות ישנות, גם בצד פסיכולוגי ופילוסופי של חיינו, גם בצמיחה רוחנית, בחודש הזה שבתאי ישמח לעזור לכל אחד למצוא את האושר שלו.
שבתאי מגן החודש על חצי האנושות. הוא מביא לכל מזלות המים והאש בטחון עצמי, רוגע, שלווה והצלחה. שור, בתולה וגדי מוגנים מבעיות רציניות, גם אם יקרה להם משהו לא רצוי – זה יהיה משהו קטן וחסר משמעות. פלוטו בא החודש לעזור למזלות האוויר, ובמיוחד ביחסים בין-אישיים. מאחר ושיטות עבודה של פלוטו מיוחדים מאד, לבני המזלות הללו מומלץ בחום להיות עם יד על הדופק, על מנת לא למצוא את עצמם במצבים מביכים. אורנוס בא החודש עם המון שליליות ורצון להרוס, אך אווירה חיובית כללית לא תאפשר לו זאת. נפטון בא לעזור לו, גם הוא במצב רוח הרסני, אך נפטון איטי ולא חזק, כך שלא קשה להימלט מהשפעתו. יחד עם זאת, לא כדאי לשכוח את המצב: קלות דעת תביא המון צרות קטנות. לסיכום: השבוע נכנס חודש חדש, הוא צפוי להיות חודש חיובי, אך כדאי לשים לב לדברים, במיוחד לדברים קטנים, ע"מ לא ליפול לבור מלא צרות קטנות.

 

 

טלה

תקופה מעולה לכל הקשור לבית, למשפחה. תקופה מעולה בתחום הרומנטי. בעבודה – זמן לעשות סדר בדברים, לבדוק את המצב הנתון, אך זה אינו זמן המיועד להתפתחות מיוחדת. יום מתוח – 30.6, שאר ימים ניטראליים השבוע עבור טלאים.

שור

זמן מעולה לפתיחת העסק. מבחינת העבודה/ קריירה/ עסקים השבוע הנו המשך של שבועות הקודמים, והדברים ימשיכו להתקדם על הצד הטוב ביותר. זמן מעולה למעבר מקום מגורים
אל תשכחו: המשפחה זקוקה לכם, זקוקה מאד. ימים מוצלחים במיוחד השבוע עבור שוורים – 28, 29 ו-30 לחודש. שאר הימים ניטראליים.

תאומים

אתם נכנסים לתקופה מתוחה מבחינה כלכלית, בעניין העסקי צפויה דממה, בעבודה/ קריירה– חוסר התקדמות, לא צפויים הכנסות כספיות ולעומת זאת כן צפויות הוצאות, כולל הוצאות בלתי צפויות ומפתיעות. במילים אחרות, אתם נכנסים לתקופה, בה יש לכם את כל הסיכויים למצוא את עצמכם בעלי חובות רבים. תהיו מודעים ותיזהרו. יום טוב במיוחד עבורכם השבוע – 30.6, יום מתוח – 28.6., שאר הימים השבוע ניטראליים עבור תאומים.

סרטן

מצבכם הכלכלי והעסקי טוב עד טוב מאד. יתכן שתקבלו כספים, יתכן גם שיחזרו לכם חוב, בין אם חוב שהחזרו צפוי, בין אם חוב שכבר שכחתם ממנו או וויתרתם עליו. תיזהרו מסכסוכים במשפחה: אתם נוטים להיות תוקפנים מבלי לשים לב על כך. יום מוצלח במיוחד עבורכם השבוע – 29.6., יום מתוח – 27.6, שאר הימים השבוע ניטראליים עבור סרטנים.

אריה

תיהנו מהחיים: העבר כבר עבר, העתיד טרם הגיע, וההווה כה טוב! זמן טוב במיוחד עבורכם השבוע – 29.6, זמן מתוח – 27.6, וכל שאר ימים השבוע ניטראליים עבור האריות. מצבכם הכלכלי לא יציב, יתכנו הוצאות רבות קשורות למשפחה/ ילדים/ קרובי משפחה. אם יהיו סכסוכים בין בני הזוג , הם יסתיימו על הצד הטוב. חשוב לא לאכול יותר מידי ולהקפיד על שינה מספקת.

בתולה

מצבכם הכלכלי נוטה לחוסר יציבות. זה לא משהו שאתם יכולים להשפיע עליו, זה קשור להתנהלות של אנשים אחרים. על כן אין טעם לאכול את עצמם– כמו גם אין טעם לחפש אשמים… במשפחה יתכנו בעיות קטנות כתוצאה מחוסר שביעות רצונכם מהחיים. מצב בריאותכם טוב וימשיך להיות כזה אם לא תתייחסו לבעיות קטנות כאל גדולות ולא תשכחו לנוח. זמן טוב עבורכם השבוע – 30.6, יום מתוח – 27.6 ושאר הימים השבוע ניטראליים עבור בתולות.

מאזניים

מצבכם הכלכלי טוב ויציב. בתחום הזוגיות והמשפחה יתכנו קשיים, והדרך היחידה לפתור אותם היא דרך דיפלומטית. קשיחות ותוקפנות עלולים רק לסבך את הכול עוד יותר. מבחינה אנרגטית אתם מרגישים את עצמכם במיטבכם. תשתדלו להפנות את האנרגיה הזאת רק לדברים חיוביים. ימים טובים במיוחד השבוע עבורכם – 29 ו-30.6, שאר ימים ניטראליים.

עקרב

עבדתם קשה לאחרונה ואולי תרצו עכשיו לנוח. חלקכם יחליטו לנצל את העובדה שהמזל עדיין מאיר לכם פנים, גם החן שלכם וחוש ההומור שלכם עדיין בשיאם. אתם שופכים את האנרגיה שלכם על הסובבים אתכם ומעוררים בהם התלהבות. גם החודש שמתחיל השבוע יביא לכם הרבה מזל והצלחה. תפנקו את עצמכם ותצאו לטבע. ימים מתוחים החודש – 30.6, 1.7 שאר הימים ניטראליים עבורכם.

קשת

מנוחה תיטיב איתכם הרבה יותר מעבודה. אם לא הצלחתם לצאת לחופשה, תשקיעו בסדר: בבית, בעבודה ובמחשבות. תהיו קפדנים עם הכסף: הוא נוטה לעזוב אתכם. בריאותכם טובה ורמת האנרגיה גבוה. 28.6 הוא יום טוב במיוחד עבורכם השבוע, וכל שאר הימים ניטראליים.

גדי

מצבכם הכלכלי עלול להיות לא יציב. אם הנכם בעלי עסקים – זה בגלל העסק, אם לא – בגלל המשפחה, אבל בכל מקרה, אתם צפויים יותר לאבד כספים מאשר לקבל. מזה כשנתיים בתחום המשפחתי אין יציבות רצויה ועדיין לא נצפה שיפור משמעותי בדבר. כעת אצל זוגות ותיקים יתכן משבר רציני בנושא. תהיו כמה שיותר סבלנים וחכמים, אחרת לא תוכלו לעבור אותו. זוגות צעירים דווקא יצליחו לעבור את התקופה בשלום. כל הימים ניטראליים עבורכם השבוע.

דלי

חשוב שתגייסו כמה שיותר אנרגיה וכוחות. את הרצון לנוח תגנזו עד לתקופה מתאימה יותר. מצבכם הכלכלי יציב, לא צפויים לא הכנסות לא הוצאות מיוחדות. לבעלי העסקים – עסק דורש את מלוא תשומת לבכם. רמות האנרגיה שלכם בינוניות, מצבכם הבריאותי – אינו יציב ומומלץ להתייחס לכל אותות הגוף. ימים מוצלחים במיוחד השבוע עבורכם – 29 ו-28.6 בחודש, יום מתוח יותר – 26.6, 2.7., שאר ימים – ניטראליים.

דגים

מצבכם הבריאותי יציב, אך עליכם להישמר ממתחים ולא לפתח חרדות מכל דבר. רגישותכם והפגיעות שלכם בשיאם וזה יכול להשפיע מאד בתחום הרומנטי. תהיו מודעים לכך. הורים לילדים– יתכן ויצטרכו לטפל בכל מיני בעיות קטנות ואף צפויים להוצאות הקשורות לילדים. ימים מתוחים יותר עבורכם השבוע – 27 ו-28.6, שאר הימים ניטראליים.

ליאור מרדכי. בית. זה הזמן להוציא מחייכם אנרגיה שלילית ולשנות לעצמכם

ליאור מרדכי. בית. זה הזמן להוציא מחייכם אנרגיה שלילית ולשנות לעצמכם

טיהור אישי -שאלון לבדיקה עצמית

האם יש לכם קשיים בזוגיות?
האם המזל שלכם תקוע?
האם הילדים שלכם לא מצליחים?
האם הבריאות שלכם לא תקינה?
האם בפרנסה, בעבודה ובקריירה יש קשיים?
האם רציתם ללמוד ולא הצלחתם?
האם קניתם את הבית מזוג שהתגרש?
האם קניתם את הבית מאדם חולה?

אם עניתם לפחות תשובה חיובית אחת- סימן שהבית בו אתם חיים, זקוק לטיהור מאנרגיות חוסמות ושליליות. חסימה אנרגטית בבית תגרום לחוסר יציבות ותשפיע על המשפחה, הזוגיות, הפרנסה, השפע, הבריאות, החברים וההצלחה.
כל אחד זקוק לטיהור בית. זה הזמן להוציא מחייכם אנרגיה שלילית ולשנות לעצמכם, ילדיכם ומשפחתכם את הגורל!!!

טיפ השבוע- רק בידינו הכוח לחולל מהפיכה בחיינו ולהשפיע על אושרנו. החיים שלנו ישתנו רק כשנחליט כך. מותר להיעזר באחר כדי להשיג את השינוי המיוחל.

משפט השבוע- מי שאינו רוצה דבר הוא בעליו של הכל.

 
מרכז ליאור מרדכי-
טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465
אתר הבית- http://www.liorm.co.il/
פייסבוק- https://www.facebook.com/lior.mdi?ref=tn_tnmn
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין