תביעת גירושין: טיפולי הבוטוקס חשפו רומן סוער

הבעל בתביעה לבית הדין הרבני: "רק אחרי שרציתי לדעת כמה זה עולה לי, חשכו עיני. התשלום היה קשה"
 

תביעת גירושין שהוגשה לבית הדין הרבני חשפה צילומים שהגיש הבעל ההמום, לאחר שעקב אחר אשתו ואף שילם לבלש פרטי. הבעל חשד באשתו כי היא מנהלת רומן, הוא רק לא היה בטוח ובוודאי שלא ידע עם מי…..

מדובר בבני זוג אמידים יחסית, הבעל בעל עסק למכירת מכוניות, האישה סייעת בפעוטון, ניהלו אורח חיים יוצא דופן וגידלו יחד שני ילדים. האישה נאת מראה הקפידה כל השנים לשמור על חזות מרשימה ומטופחת.

לימים, לקראת יום הולדת ארבעים, החליטה האישה לשמר את עור פניה ופנתה לרופא שיזריק לה בוטוקס ושאר תכשירים לפנים כמו חומצה ומילוי שפתיים. היא מילאה את המצח, הסנטר והשפתיים בנוזלים מסוגים שונים, טען הבעל בתביעת הגירושין ובבקשה לשחרר אותו מתשלום כתובה ומזונות.

 

האשה שיפרה את הופעתה, הבעל שכר בלש פרטי. צילום: אילוסטרציה

 

באמצעות עורכות הדין שרין ומורן סולן, טען כי אהב מאוד את טיפולי היופי של אשתו ואף עודד אותה להראות טוב. אלא שבשלב מסוים הבחין גם ברכישה מסיבית לאורך חודשים של פרטי לבוש והקפדת יתר על המראה החיצוני. "היו מצבים שהיא הלכה לעבודה בגן הילדים כמו לחתונה", טען הבעל.

 

עורכות הדין שרין ומורן סולן. צילום יח"צ

 

לדברי הבעל, רק אחרי שהבין שנעשתה משיכת כספים דרמטית עבור טיפולי היופי והביגוד הרב שרכשה אשתו, הוא החל לחשוד ושכר בלש שחזר אליו אחרי שלושה ימים עם תמונות ברורות, לפיהם לאשתו קשר רומנטי סוער עם הרופא המזריק.

מהתמונות שהוצגו בפניו נראית אשתו סועדת עם הרופא בארוחת ערב, יחד הם נכנסו לבית מלון ואפילו התהלכו מחובקים ברחובות.

"רק אחרי שרציתי לדעת כמה זה עולה לי, חשכו עיני. הטיפולים לא עלו לי אגורה, אבל התשלום היה קשה", טען הבעל.

עו"ד סולן קבעה כי כל הנסיבות במצטבר תומכות בעמדת הבעל, לפיה אשתו ניהלה קשר רומנטי עם הרופא שהזריק לה תכשירים לפנים. לפיכך מבקש הבעל לשחרר אותו מתשלום מזונות וכתובה.

האישה טענה להגנתה שלא ניהלה שום רומן עם הרופא וכי הפגישות עמו היה לצורך קבלת הטיפול בפנים בלבד. לדבריה לא הלכה למרפאה של הרופא, כדי לא להיחשף בפני שאר המטופלות שאת חלקן היא מכירה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות