ניתוח מתיחת בטן הופך לפופולארי יותר בקרב נשים וגברים

משנה לשנה הופך ניתוח מתיחת בטן לפופולארי יותר בקרב נשים וגברים. לדברי הרופא הראשי של כללית אסתטיקה ד"ר עמוס לויאב
 

משנה לשנה הופך ניתוח מתיחת בטן לפופולארי יותר בקרב נשים וגברים. לדברי הרופא הראשי של כללית אסתטיקה ד"ר עמוס לויאב: "מדובר בפתרון נהדר למועמדים בעלי משקל תקין ביחס לגובה ומבנה הגוף, כשהעור בשיפולי הבטן תלוי בשל ירידה גדולה במשקל או ניתוחים קיסריים. לרשת כללית אסתטיקה מרפאות בקריון, בגרנד קניון בחיפה, בעפולה, בחדרה ובנתניה

ד"ר עמוס לויאב צילום- עומרי מירון

מתקשים להיפטר מעודפי עור ושומן? מרפאות כללית אסתטיקה במחוז הצפון מציעות את הפתרון המושלם באמצעות ניתוח למתיחת בטן שיאפשר למטופלים להגשים את חלום הבטן השטוחה. הניתוח נפוץ בקרב נשים המעוניינות בהעלמת שומן שנותר אחרי הריון או טיפול בבטן מצולקת כתוצאה מניתוח קיסרי ובקרב מנותחי "קיצור קיבה" שעברו ירידה גדולה במשקל.

לדברי ד"ר עמוס לויאב, "הניתוח מבוצע בהרדמה כללית דרך חתך אופקי בשיפולי הבטן. החתך מבוצע נמוך בצורה אסתטית, כך שבגדי ים: בקיני נשי, או סליפ גברי יסתירו את הצלקות הנותרות. כמו כן, בהתאם להוראות הרופא המטפל, לאחר הניתוח יש להקפיד ללבוש חגורת בטן אלסטית, 24 שעות ביממה למשך 3-4 שבועות. הסיבוכים הטמונים בביצוע ניתוח מסוג זה הינם נדירים ביותר ומרביתם ניתנים לטיפול ללא השפעות ארוכות טווח".

ד"ר לויאב. מוסיף ואומר, "לעיתים, ניתוח מתיחת בטן משולב עם ניתוח לשאיבת שומן המיועד לעצב את צדי הבטן והמותניים. יש לציין שביעות רצון גבוהה של המטופלים מניתוחים מסוג זה. על המבקשים לעבור את הניתוח לדעת שגם לאחר ההחלמה עליהם לנהל אורח חיים בריא הכולל שמירה על משקל יציב, פעילות גופנית ותזונה נכונה שיסייעו לשמירת תוצאות הניתוח".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות