מה עשו תושבי הצפון בצ'יינג'ים בירושלים?

בעת פעילות השוטרים בעיר הבירה התקבל דיווח על אירוע בעסק להחלפת כספים
 

תגובה מהירה של שוטרים בעיר הבירה, הביאה למעצרם של שני חשודים מהצפון, שעל פי החשד הוציאו במרמה משלושה צ'יינג'ים במרכז ירושלים כ- 40 אלף שקלים.

החשודים קיבלו את עשרות אלפי השקלים מן הפקיד, בתמורה לשטרות יורו מזויפים אותם ביקשו החשודים להמיר למזומן.

אתמול בשעות הערב (שני) בעת פעילות השוטרים במרכז ירושלים, התקבל במוקד המשטרה דיווח אודות חשד לעבירות מרמה בעסק להחלפת כספים. עוד דווח למשטרה כי החשודים מנסים להימלט מהמקום.

תגובה מהירה של כוח משטרה שהיה רכוב על אופנוע, הביאה למעצרם של שני החשודים ולתפיסתם של כ- 40 אלף שקלים במזומן שנשא אחד מהם על גופו.

 

קיבלו עשרות אלפי שקלים (בתמונה) בתמורה לשטרות אירו מזוייפים. צילום: דוברות המשטרה

 

מתחקור ראשוני של השוטרים ומדיווחים נוספים שהתקבלו במקביל, עלה כי החשודים פעלו עפ"י החשד בשלושה צ'יינג'ים שונים באזור מרכז העיר, בהם המירו שטרות יורו שעל פי החשד לאחר החלפתם ועזיבת החשודים את המקום התגלו כמזויפים. תמורת אותם שטרות מזוייפים קיבלו החשודים עשרות אלפי שקלים במזומן.

החשודים, תושבי הצפון בני 24 ו- 35 הובאו לחקירה במשטרה בחשד לגניבה, זיוף שטרות כסף, קבלת דבר במרמה, החזקת שטרות כסף מזויפים ועבירות נוספות.

היום (שלישי) הם יובאו לדיון בפני בית המשפט, שם יבקש נציג המשטרה להאריך את מעצרם.

"עבירות מרמה והפצה של שטרות כסף מזויפים, הנן מהסוג הפוגע באופן ישיר ומידי בכיסו וממונו של הציבור ובייחוד באלו העוסקים בהמרת כספים ובדרך זו מתפרנסים. התגובה המהירה של השוטרים ללא ספק מנעה בריחתם של החשודים ותפיסת הכסף שנגנב במרמה במטרה להשיבו לבעליו החוקיים", כך נמסר מהמשטרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות