הרוב מכריע של התלמידים הגיע לבחינת המיצ"ב – מעל ל-85% נוכחות

משרד החינוך מודיע, כי רוב מכריע של התלמידים בכיתות ה' ו- ח' נבחןהיום במבחני המיצ"ב בשפה אנגלית, מעל לכ- 85% נוכחות
 

בחינת המיצ"ב מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות הלימודית של בית הספר, ועל כן הוא ימשיך להתקיים כסדרו גם בתאריך ה- 21.5.2019, במקצוע מתמטיקה. כך קבע גם בית הדין לעבודה בפסק הדין שניתן בנושא.

לצד זה, בוחן המשרד מודלים חלופיים להערכה של  בתי הספר ובתוך כך הוא יצא לדרך עם עבודת הצוות המקצועי בו יושבים מומחים לחינוך ונציגי מנהלי בתי ספר. במקביל, מקיים המשרד בימים אלה הליך היוועצות ציבורי, לקבלת תובנות בהיקף רחב, בין היתר, באמצעות אתר התייעצות אינטרנטי,  קבוצות דיון בהשתתפות הורים, תלמידים וצוותי חינוך והתייעצות עם מומחים.

 

מעל 85 אחוזי נוכחות בבחינה. צילום: דוברות משרד החינוך מחוז חיפה

 

מערכת החינוך בהיותה מערכת ציבורית עתירת תקציבים, תמשיך ותנוהל בהתאם לכלי מדידה ומחקר מדעיים, בשקיפות, ביעילות, ובסטנדרטים של המאה ה-21.

ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך: "אני רואה חשיבות לתהליך ההערכה החיצונית, תהליך המדייק את מידת האחריות, השקיפות ומחדד את המעקב אחר השינויים אותם עוברת מערכת החינוך על רמותיה השונות, זאת לצד טיפוח תרבות ההערכה פנימית בית ספרית לבחינת התהליכים המתרחשים במוסד החינוכי בהקשר  הייחודי שלו ובהתאם לכך לקדם בו את התערבויות פדגוגיות. אני שמח כי ההורים הבינו את חשיבות כלי זה והמיצ"ב במחוז חיפה עבר באופן חלק וללא שיבושים. בנוסף, בימים אלו יחל תהליך היוועצות עם הורים, מנהלים, מורים, תלמידים בעניין. תודה למנהלים ולצוותי החינוך על עבודה חינוכית במיטבה לאורך השנים".משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך