הפרק האחרון של משחקי הכס על המסך הגדול!

רק לקוחות HOT יוכלו ליהנות מהקרנה מיוחדת של פרק הסיום של "משחקי הכס" במתחמי הקולנוע של HOT CINEMA!
HOT מציעה ללקוחותיה חווית תרבות מושלמת ומאפשרת להם לראות את הפרק האחרון של משחקי הכס על המסך הגדול!

בינואר האחרון השיקו HOT ואלקו מדיה את מתחמי HOT CINEMA (גלובוס מקס לשעבר) המאפשרים ל-HOT לייצר סינרגיה בין עולם הטלוויזיה לעולם הקולנוע, ולהביא את התכנים המובילים מהמסך הקטן אל המסך הגדול.

לראשונה בישראל, לקוחות HOT יוכלו לצפות בסדרות הגדולות בעולם על מסך הקולנוע – מהלך שיושק בהקרנת פרק הסיום של הסדרה הגדולה מכולן.

משחקי הכס על המסך הגדול! קרדיט תמונה: HELEN SLOAN/HBO

משחקי הכס על המסך הגדול! קרדיט תמונה: HELEN SLOAN/HBO

"משחקי הכס" (Game Of Thrones""), סדרת הדגל המצליחה של HBO, תגיע לסיומה בפרק אחרון, מרגש, אפי ודרמטי שישודר ביום שני ה-20.5 בשידור ישיר ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

חאליסי מחכה לכם! קרדיט תמונה: HELEN SLOAN/HBO

חאליסי מחכה לכם! קרדיט תמונה: HELEN SLOAN/HBO

רק לקוחות HOT יוכלו לצפות בפרק הסיום של "משחקי הכס" על מסך קולנוע ענק באותו ערב בשעה 20:00, באחד מבתי הקולנוע של HOT CINEMA לבחירתם:

HOT CINEMA קיריון (קריית ביאליק)

HOT CINEMA אשקלון

HOT CINEMA אושילנד (כפר סבא)

לקוחות HOT שיזמינו סרט ב-HOT VOD cinema יקבלו SMS עם קוד קופון ולינק, שיאפשר להם להזמין כרטיס זוגי להקרנת הפרק האחרון באחד מאולמות הקולנוע המפנקים של HOT CINEMA.

הכניסה להקרנה מגיל 18 ואינה כרוכה בתשלום נוסף. מלאי המקומות מוגבל!

"משחקי הכס" היא סדרה המתרחשת בווסטרוז הבדיונית, מגוללת את סיפור מאבקן של המשפחות השולטות בשבע הממלכות על כס הברזל הנכסף. הדרמה הפנטסטית היא ללא ספק אחת הסדרות המדוברות בעולם (ואף הוגדרה כך על ידי ה"גארדיאן" ב-2014).

היא קנתה לעצמה מעריצים אדוקים ברחבי העולם, שעוקבים ומנתחים כל פרק ברשתות החברתיות וכמהים לדעת כיצד תסתיים. "משחקי הכס" אף שברה את שיא הזכיות לסדרה ב"אמי" עם 47 פסלונים – זאת, בנוסף לפרס "גלובוס הזהב", שבעה פרסי "סאג", פרס "בחירת המבקרים" ועוד.

בפרק הסיום האפי של נגלה מי יזכה לשבת על כס הברזל ולשלוט בווסטרוז.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה