איבדה דרכונים וכסף רב בדרכה לטיסת לילה – ברכבת השיבו את האבידה

הנוסעת מיהרה לטיסת לילה ואיבדה בתחנת קריית מוצקין תיק עם דרכונים ו-13 אלף שקלים במזומן
הלילה (רביעי) לאחר חצות, נוסעת שהיתה בדרכה מתחנת קריית מוצקין לתחנת נתב"ג, הבחינה לפתע שהתיק עם הדרכונים והמזומנים שלה, כ-13 אלף שקלים בדולרים ושקלים, אבד.

הנוסעת ירדה בבהלה בתחנת חיפה מרכז השמונה ופנתה למנהל המשמרת, מאיר אברג'יל, שהרגיע אותה, כיבד אותה בשתייה חמה, והחל לפעול במרץ מול כל התחנות באזור הצפון לאיתור האבידה החשובה.

 

הנוסעת. ירדה בבהלה בתחנת חיפה מרכז השמונה וביקשה עזרה. צילום דוברות רכבת ישראל

לאחר מספר דקות בהן אברג'יל ניצח על מבצע סריקות בתחנות באזור, אותרה האבידה על רציף תחנת הרכבת בקריית מוצקין.

כעת, על מנת שהנוסעת תספיק את טיסתה, הזמין אברג'יל מונית אשר אספה את התיק בקריית מוצקין, ודהרה איתו לתחנת חיפה מרכז השמונה, שם עלתה הנוסעת על הרכבת הבאה, והספיקה לטיסתה דקות ספורות לפני שהמריאה.

 

הכסף שאיבדה הנוסעת. צילום דוברות רכבת ישראל

במקביל, פעל אברג'יל מול צוותי הרכבת בנתב"ג, אשר עדכנו את שדה התעופה בדבר הנוסעת שנמצאת בדרכה לטיסה.

זו אינה הפעם הראשונה שאברג'יל, מנהל תחנת חיפה מרכז השמונה, מוצא אבידות יקרות ופועל להחזירן. רק לפני כחודשיים השיב לזוג תיירים מצרפת 4,000 אירו שהיו מיועדים למתנת חתונה לנכדם. גם אז גייס אברג'יל את כל הפקחים והצוותים בתחנות אשר נרתמו למבצע החיפוש עבור הזוג.

 

אברג'יל. לא הפעם הראשונה בה הוא משיב לנוסעים אבידה יקרת ערך. צילום: דוברות רכבת ישראל

"אני שמח שהצלחתי להחזיר את האבידה לנוסעת", אמר אברג'יל: "היא רצתה לתגמל אותי, מה שכמובן לא הסכמתי לקבל. מבחינתי הידיעה שעזרתי לה ושהטיול ניצל, זה הסיפוק הכי גדול שיש.

אני קורא לכל נוסע שאיבד דבר מה ברכבת לא להתייאש, לפנות אל צוותי התחנות או הרכבות, או אל מוקד השירות הטלפוני ואנו נעשה כל שביכולתנו להשיב את האבידה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות