מנהלת אדמנסטרטיבית חדשה למרכז לין

מירב זראד-יעקבי נבחרה על ידי הנהלת כללית לתפקיד המנהלת האדמיניסטרטיבית החדשה של מרכז רפואי לין
 

כללית ממשיכה להתחדש בכוחות צעירים מעתודת הניהול שלה ועתה נכנסת לנעליה של דנה גילדין, המנהלת האדמיניסטרטיבית המיתולוגית של מרכז רפואי לין אשר יוצאת לגמלאות, מירב זראד יעקבי.

לזראד-יעקבי, תושבת חיפה, בת 43, נשואה +2, יש תואר ראשון בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון והיא עשתה את כל הדרך בכללית בשורת תפקידי מינהל: את דרכה בכללית החלה לפני כ- 14 שנים כפקידה במרפאת קריית אליהו. בהמשך, עבדה במשרד מרפאת רש במרכז הכרמל כפקידה ומקדמת ביזור ומשך תקופה מסוימת גם כממלאת מקום המנהלת האדמיניסטרטיבית במרפאה. בשש השנים האחרונות שימשה כמנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת קריית שפרינצק בחיפה.

במקביל, עברה הכשרה במסגרת קורס של עתודה ניהולית לדרג ביניים שנערכה במרכז ההדרכה של כללית, אותה סיימה לאחרונה בהצלחה ועתה נבחרה לתפקיד המאתגר של ניהול המרכז הרפואי הגדול לין.

 

מירב זראד- יעקבי. צילום דוברות כללית

 

3,500 איש נכנסים מידי יום בשערי מרכז רפואי לין, שהינו מרכז רפואי ייחודי בקהילה, המתפקד כמעין בית חולים יום עם 36 מחלקות במגוון תחומי הרפואה וצוות רפואי משולב עם בית חולים.

השירות כולל גם מיון קהילתי, מחלקת תאונות, חדרי ניתוח חדישים, מכון לביצוע בדיקות פולשניות במערכת העיכול, מכון אונקולוגי גדול, מכון הדמיה גדול וניידת MRI.

בתפקידה החדש מופקדת זראד-יעקבי כמנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז הגדול על 64 עובדי מינהל ואחראית להפעלה הלוגיסטית של מרכז רפואי זה, ליווי בינוי מחדש ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות