הספורטן מציג: שישי חוויתי

שישי בבוקר, ומדשאות הספורטן נראו כמו מתחם פינוק מיוחד כשעשרות עיתונאים, אנשי תקשורת, מנהלי משאבי אנוש וחברי וועדים הגיעו להתפנק: מה היה ומי היו? הכל בכתבה >>>
בוקר יום שישי, ואיתו פקדו את ספורטן חיפה כ-80 אנשי תקשורת, מנהלי משאבי אנוש ומפיקים במסגרת אירוע שיזמו מנהלת הספורטן ענבר בן דור ומנהלת יחסי הציבור זאזא כהן: השתיים הזמינו את האורחים לבוקר חוויתי של פינוק והכרות קרובה יותר עם השירותים  שיש למקום להציע.

בוקר חוויתי. תמונה: ספורטן חיפה

בן דור, שנכנסה לתפקיד לפני כשנה בערך, סיפרה לאורחים על אירועי הקיץ שבפתח ועל חזונה עבור הקנטרי הגדול ביותר באיזור.
האורחים נהנו ממספר שעות מפנקות במתחם תחום עבורם מעוצב פינות ישיבה לבנות, וקיבלו טעימה מאורח חיים נכון עם המרצה יעל ניר בהרצאתה "הבטן שלנו מספרת עלינו הכל".

בראנץ' מפנק בחסות רשת מנדרין. תמונה: ספורטן חיפה

כמובן שבמקום היה גם בראנץ' מפנק ועשיר במיוחד בחסות רשת מנדרין, עמדת עיסוי לכולם, מוזיקה ואווירה של נופש אמיתי.
בין המוזמנים נצפו: רוית סלע ממכללת סלע, תמיר יליניק מהלידירים, המפיקה ליאת דרעי, ארז שליו, סמדר גוטמן, אלי דבי ממקימי עמותת "לנצח אחי", הפרסומאי אבנר מכטינגר, יזמית הנדל"ן רוית שננברג, היחצנ"ית חני לביא, מנהלת משרד היח"צ אורית שחם וואלך.

האורחים נהנו מכמה שעות מפנקות צילום: ספורטן חיפה

העיתונאית חגית הורנשטין, הבעלים של אתר חי-פה נגה וירון כרמי, העיתונאית ענת שקד, מנהלת האירועים של רשת פתאל מירי ביגאווי, העיתונאי יורם מארק רייך, הבעלים של מלון "לה קאפלה" דפנה בארי, ראש וועד צים רונית סממה, צחי דיכנר מנהל סדנאות רוחניות, ועוד רבים וטובים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה