"צעד ענק קדימה עבור יותר מ- 500 קופישופס בהולנד"

פטנט ישראלי שבודק בתנאים ביתיים ריכוזי חומרים פעילים בקנאביס רפואי, זוכה לביקוש בכל רחבי העולם
 

מסטארט אפ למציאות:

"גמאסרט" הישראלית מספקת בימים אלה גל ראשון של למעלה מ- 100 הזמנות מרחבי העולם למכשיר הייחודי שלה שבודק את ריכוזי החומרים הפעילים בקנאביס רפואי, בתנאים ביתיים ומבלי לפגוע בקנאביס.

בין הלקוחות הראשונים: מגדלים, מפיצים, קופי-שופס, בתי מרקחת, מעבדות ורופאים.

 

מנכ"ל החברה גיא סיטון ומכשיר גמאסרט. צילום: יח"צ

 

לעומת הדור הקודם של מכשירים לבדיקת קנאביס, מכשירי מעבדה שעלותם עשרות אלפי דולרים וכרוכים בהשמדת הקנאביס הנבדק, המכשיר של גמאסרט מציע מספר יתרונות ברורים:

עלותו כ- 3,000 דולר, הוא קל לשימוש ומבצע בדיקה תוך 90 שניות באמצעות אפליקציה פשוטה לשימוש, הוא חוסך עד כ- 100 דולר לבדיקה ולא כרוך בהשמדת הקנאביס הנבדק שעלותו גבוהה, ומאפשר ללקוחות לדעת בדיוק מה הם מוכרים או קונים מבחינת ערכי ה- THC  וה CBD, הרכיבים הפעילים העיקריים בקנאביס.

 

מחלום למציאות. צילום יח"צ

 

המכשיר החדשני המיוצר בישראל ומכאן נשלח לרחבי העולם, כאשר מעתה מתכננת החברה להפיץ הזמנות מדי שבוע. בין הלקוחות המזמינים את המכשיר ניתן למצוא את כל "שרשרת המזון" של תחום הקנאביס החוקי ברחבי העולם – מגדלים, מפיצים, קופי-שופס, בתי מרקחת, מעבדות ורופאים.

בין ההזמנות הראשונות מתבלטת הזמנה של המרפאה הישראלית של הרופאים הבולטים בתחום הקנאביס הרפואי, ד"ר ברקת שיף ובן עמית, אשר מתכוונים להשתמש במכשיר כדי לבדוק את איכות הקנאביס הרפואי הניתן למטופליהם בישראל.

באיגוד הקופישופס ההולנדי אומרים: "הטכנולוגיה של גמאסרט היא צעד ענק קדימה, עבור יותר מ- 500 קופישופס בהולנד".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות