מיקה התאבדה – משפחתה מייחלת לתשובות

"ברור שלעולם לא נדע הכל. רק מיקה ידעה הכל. ולמרות זאת, אנחנו מבקשים מעומק הלב, כל מי שבידיו פיסת מידע כלשהי שיכולה להאיר את עינינו"
 

משפחתה של מיקה לויט, חיילת בודדה שהגיעה ארצה לפני כשנה מפלורידה, מבכה את לכתה של בתם האהובה, לאחר ששמה קץ לחייה בשבוע שעבר, מחוץ לבסיס בו שירתה במסגרת גרעין כנרת.

חברת המשפחה פרסמה פוסט כואב בפייסבוק ובו בקשה חשובה: לסייע למשפחה לפזר את הערפל סביב האירוע הטראגי וליצור קשר לגבי כל בדל מידע שיוכל לשפוך אור על הנסיבות שהביאו אותה לסיים את חייה הצעירים.

 

מיקה לויט ז"ל. צילום מתוך פייסבוק

 

בפוסט נכתב:

"אנחנו המומים וכואבים את לכתה של מיקה לויט ז"ל, ששמה קץ לחייה לפני ימים אחדים באופן טרגי ומפתיע, מחוץ לבסיס בו שירתה.

מיקה הגיעה לפני יותר משנה ממיאמי, פלורידה, לשרת בצה"ל כחיילת בודדה במסגרת גרעין כינרת.

חדורת מוטיבציה והתלהבות, היא רצתה לשרת ביחידה קרבית כלוחמת ומפקדת ועד מהרה הפכה להיות חיילת מצטיינת בקרקל. לפני כחודשיים, יצאה לקורס מכ"יות בהתרגשות גדולה.

 

 

חברים נפרדים ממיקה לויט ז"ל. צילום מתוך פייסבוק נועם אביטל

 

חברת המשפחה סיפרה:

"מיקה הייתה בחורה חייכנית וחזקה, תמיד נכונה לעזור ולתת מעצמה, ולמרות הקושי במערכת צבאית מלחיצה כמו צה"ל,  קיבלה על עצמה הכל באהבה ומבחירה.

למרות התחקיר הצבאי המתנהל כעת, וללא קשר לממצאים שעוד יתגלו, אנחנו מאמינים שחברים של מיקה יוכלו לשפוך אור על מה שעבר עליה לאחרונה.

ברור שלעולם לא נדע הכל. רק מיקה ידעה הכל. ולמרות זאת, אנחנו מבקשים מעומק הלב, מכל מי שיש בידיו פיסת מידע כלשהי שיכולה להאיר את עינינו, לתת מרגוע לנפש הכואבת ולשמר את זכרה, לפנות אלינו".

 

לויט ז"ל. צילום מתוך פייסבוק נועם אביטל

 

 

 

"בשם משפחתה של מיקה,", נכתב בסוף הפוסט, "ובמטרה להגיע לחברים שהכירו אותה, שירתו איתה, חלקו איתה מגורים משותפים בבסיס, היו איתה בקשר במסגרת גרעין כינרת, או במקום מגוריה האחרון בחדרה.

צרו קשר בטלפון 054-6755576 וספרו (באופן דיסקרטי כמובן) אם יש משהו שאתם יודעים, ראיתם או הרגשתם בחודשים האחרונים במסגרת היכרותכם עם מיקה. תודה מכל הלב".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות