צפו בשיטה: "אחד מרכז את המוצרים, השני מכניס לתיק ונמלט מהחנות" (וידאו)

שני צעירים מואשמים שגנבו באופן שיטתי מרשתות חשמל, קוסמטיקה ובישום ברחבי חיפה וערים נוספות. צפו
 

משטרת ישראל ניהלה בשבועות האחרונים חקירה מורכבת ובסיומה הגישה כתבי אישום נגד שני צעירים מהאיזור, בשנות ה – 30 לחייהם, בחשד שגנבו באופן שיטתי מוצרי חשמל, בשמים ואביזרים נוספים מרשתות בכל רחבי הארץ.

ראשית הפרשה לפני מספר שבועות, עם קבלת התלונה בתחנת חיפה, אודות מעשי גניבה החוזרים על עצמם ואשר בוצעו באופן שיטתי, בחנויות במספר ערים בארץ.

סדרת הגניבות התרכזה בעיקר בחנויות של הרשתות בעיר חיפה, מגדל העמק, הרצליה, קריית אונו ותל אביב.

שווי השלל: יותר מ-100 אלף ש"ח. .

 

צפו 

צילום מתוך מצלמות אבטחה

 

השניים, תושבי עכו, נעצרו ומעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום חיפה.

בזמן זה המשיכו החוקרים לחקור את אופי הגניבות וניתחו את הממצאים הויזואליים בהם צילומי האבטחה בחנויות הרשת, בשיתוף עם מנהלי הביטחון של הרשתות.

 

צילום מתוך מצלמות אבטחה

מפרטי החקירה ומכתב האישום שהוגש נגד השניים – עולה כי הם פעלו בשיטתיות בכל רחבי הארץ, בעיקר ברשתות חשמל וקוסמטיקה,  כאשר האחד מרכז את מוצרי היוקרה אותם רצו לגנוב במדף צדדי, בין היתר בשמים, מחשבים וטלפונים ניידים ולאחר תצפית על תנועת עובדי החנות, פריסת המצלמות ובחינת דרכי היציאה, החשוד השני היה מכניס את המוצרים במהירות "מנקודת איסוף אחת" בחנות, אל התיק שלו ומפלס את הדרך החוצה עם המוצרים הגנובים, מבלי לעבור כמובן בקו הקופה.

מהמשטרה נמסר: "מדובר בחקירה מורכבת, במסגרתה נאספו ראיות לאורך תקופה ממספר מקומות בארץ, תוך מיצוי כלל הראיות עד להגשת כתב האישום. משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל מקום ובכל עת למען הגנה על ביטחון התושבים ושלום רכושם".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות