הנחה של 300 ש"ח על מחזור יולי – לילדי צהרוני חיפה

מבדיקת עיריית חיפה עולה כי 2,600 החוזים שנחתמו עם ההורים – בתוקף רק עד סוף יוני. למרות זאת הוחלט להעניק את הסבסוד לקייטנות. כל הפרטים
 

הנחה של 300 שקלים לקייטנת מחזור יולי, תינתן להורים אשר ילדיהם היו במהלך כל השנה בצהרוני עיריית חיפה. כך הודיעה היום (שני) ראש עירית חיפה, עינת קליש רותם.

בהודעה שנשלחה להורים תושבי חיפה נכתב כי ההרשמה לקייטנות הקיץ החלה היום (שני  – 27/5/2019)

בעקבות אי הבהירות בעניין תאריך סיום הסכם ההפעלה, שנחתם בין עיריית חיפה לבין החברה למתנסי"ם, נערכה בדיקה מקיפה ומדוקדקת של כ – 2600 חוזים ובכולם נמצא כי תוקף החוזה הינו עד סוף חודש יוני 19 ולא עד סוף חודש יולי 19.

 

חופשת הקיץ אוטוטו כאן. בצילום: הקייטנה העירונית בחיפה. צילום ארכיון: ענת סלומון

 

בהודעה להורים נכתב כי "בעקבות ממצאי הבדיקה המקיפה שנעשתה, אשר הראו כי תוקף החוזה אינו תואם למה שלכאורה הובטח להורים שנה קודם לכן ומבלי שדאגו מראש לתקציב הנדרש למימון הבטחות הסבסוד לקייטנות – ועל מנת לסייע להורים ולתת מענה מיטבי, הנחתה ראש העיר לכבד את כלל החוזים כאילו נחתמו עד סוף חודש יולי 19 ודאגה למימון מתן הנחה של 300 ש״ח על מחזור יולי להורים שילדיהם היו במשך כל השנה בצהרונים".

 

הנחה של 300 ש"ח במחזור קייטנת יולי – לילדי הצהרונים. צילום: אילוסטרציה

 

"כמו כן, מודיעה העירייה על פתיחת קייטנות מסובסדות בשכונות הזקוקות לסיוע במחיר 400 ש"ח לבוקר ו200 ש"ח לצהרון וזאת על מנת לאפשר שוויון מלא לכל ילד וילדה בעיר שהוריהם מתקשים לעמוד בנטל הכלכלי הכבד, להשתתף בקייטנות  ולהיות חלק מפעילות קיץ איכותית ומהנה".

מלשכת ראש העיר נמסר: "ראש העיר מאחלת קיץ נפלא ונעים לילדי העיר והוריהם".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות