מצטיינות בהצלת חיים

מד"א העניקה תארי הצטיינות על פעילות בלתי נלאית להצלת חיים, ל-25 נשים – עובדות ומתנדבות – מכל רחבי הארץ. שלוש מבינהן תושבות חיפה, נשר וקריית מוצקין   
 

בטקס המצטיינים השנתי של מגן דוד אדום שהתקיים אמש (ראשון) הוענקו כמו בכל שנה תעודות ומגני הוקרה ל-25 המתנדבים והעובדים המצטיינים בארגון, מכל רחבי הארץ. הפעם היו אלה 25 מתנדבות ועובדות, כלות הפרס.

בטקס נכחו המצטיינות, בני משפחותיהן, הנהלת מד"א, עובדים ומתנדבים.

המצטיינות מאיזורנו הן: 

דינה כהן, בת 57, תושבת חיפה, הוסמכה כחובשת במגן דוד אדום בשנת 2013 ומאז היא משמשת כחובשת וכנהגת אמבולנס במרחב כרמל.

בשנת 2016 עברה בהצלחה קורס חובשים בכירים. כהן הייתה חברה בוועד מתנדבים בוגרים סניף חיפה ובוועדת משמעת במרחב.

לאחרונה הוסמכה לנהיגה על ניידות טיפול נמרץ והיא מבצעת בהן את המשמרות שלה במרחב. בזכות אופייה הנעים, אדיבותה, מסירותה, האכפתיות שלה והירתמותה לכל משימה, זוכה כהן להערכה רבה מצד עובדי המרחב, הנהלת המתנדבים והנהלת המרחב.

 

דינה כהן מחיפה. מצטיינת מד"א לשנת 2018. צילום: דוברות מד"א

 

מצטיינת נוספת מהאיזור היא שרית פסטרנק, בת 31, תושבת קרית מוצקין, עובדת במחלקת ההדרכה הארצית של מד"א.

במסגרת פעילותה לאורך השנים פעלה לשיפור השירות הניתן לקהילה הרפואית ולציבור הרחב ולחיזוק הקשרים עם לקוחות ההדרכה של מד"א.

בנוסף, פסטרנק תמיד נכונה לעזור לחבריה לעבודה ולממונים עליה, בכל עניין – מקצועי או אישי, והיא אהובה על כל חבריה לעבודה. היא התגייסה ללוות את חברתה לעבודה שחלתה במחלה קשה, על חשבון ימי חופשתה וזמנה הפרטי וידועה כעובדת מקצועית, מסורה, יוזמת, אקטיבית וייחודית.

 

מצטיינת, שרית פסטרנק מקריית מוצקין. צילום: דוברות מד"א

 

ואחרונה חביבה מאיזורנו – היא המצטיינת, יוליה מלמוד, בת 24, תושבת נשר, אשר החלה את דרכה לפני כ-10 שנים כמתנדבת נוער במד"א וכבר אז התבלטה ביכולותיה הארגוניות והחברתיות.

התפתחותה במגן דוד אדום הייתה מהירה וברורה לכל, ובתוך זמן קצר סיימה את הכשרתה כחובשת בכירה, קצינת משמרת במוקד החירום והמבצעים ונהגת אמבולנס.

בנוסף היא משמשת כאחראית כוננים מרחבית, תפקיד אותו היא מבצעת באופן ראוי להערכה. לצד מקצועיותה הבלתי מתפשרת, מלמוד נרתמת לסייע במשימות התנדבותיות למען הקהילה ועומדת לצד חבריה לעבודה בסבלנות, מסירות ונאמנות.

 

מצטיינת. יוליה מלמוד מנשר. צילום: דוברות מד"א


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות