נדחתה עתירת האופוזיציה למניעת הרשמה לקייטנות בקריית מוצקין

לאחר דחיית העתירה כתב מ"מ ראש העיר, יוסי מרקוביץ: "התושבים הביעו אמון בקייטנות ובסיכום החדש עם ההורים שהביא לסבסוד נוסף של המחירים. תוך שעתיים נרשמו און ליין כ- 1,500 ילדים". כל הפרטים בידיעה
 

בית המשפט המחוזי בחיפה, בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים, דחה אמש (שלישי) את עתירת האופוזיציה בקריית מוצקין, אשר דרשה לקיים ישיבת מועצת עיר שלא מן המניין, בנוגע לקייטנות הקיץ שמפעילים צהרוני רשת המתנסים בעיר.

בעתירה שהגישו יו"ר סיעת רוח חדשה, ציקי אבישר וארבעת חברי סיעתו, טענו כי ראש העיר וסגנו נמנעים מלכנס ישיבה שלא מן המניין בנושא הקייטנות כפי שדרשה סיעת רוח חדשה, ודרשו לחייב את העירייה לקיים ישיבה שלא מן המניין בנושא.

 

העתירה נדחתה. בתמונה: ראש העיר חיים צורי בראיון ל"ניוז חיפה קריות"

 

העתירה כאמור, נדחתה אמש.

נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה, השופט רון שפירא, כתב בין היתר בהחלטתו: "לא מצאתי מקום לעכב את הליכי ההרשמה לקייטנות",  וקבע כי ישיבת מועצת העיר תיערך במועדה ב-2.6.2019.

 

השופט קבע: "לא מצאתי מקום לעכב את הליכי ההרשמה לקייטנות". בתמונה: אבישר. צילום מתוך פייסבוק ציקי אבישר רוח חדשה במוצקין

 

מ"מ ראש העיר, יוסי מרקוביץ', כתב בפוסט שהעלה הבוקר לפייסבוק על דחיית העתירה והוסיף וכתב עוד כי "התושבים הביעו אמון בקייטנות הרשת ובסיכום החדש של יו"ר הרשת, עומר זוהר, עם ההורים שהביא לסבסוד נוסף של המחירים. תוך שעתיים נרשמו און ליין כ- 1,500 ילדים. מספר זה מהווה עלייה של כ 30% מול השנה שעברה בתום השעתיים הראשונות", דברי מרקוביץ'.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות