כנס מרצים וחוקרים – חברה ותרבות משתנה

לאחרונה, התקיים באקדמית גליל מערבי כנס מרצים וחוקרים בו מרצי המכללה סקרו בפני עמיתיהם את המחקרים הנמצאים על שולחנם ופורסמו במגזינים אקדמיים מקצועיים בארץ ובעולם.
 

כנס מרצים וחוקרים נועד לשמש במה למחקרים האקדמיים העדכניים ביותר שנעשים על-ידי חברי הסגל של האקדמית גליל מערבי. חוקרים ממחלקות ומדיסציפלינות המדעיות השונות במכללה מציגים את מיטב מחקריהם בכנס מתוך כוונה לעדכן את חברי הסגל במחקרים האחרונים ובכך ליצור למידה משולבת לכל הדיסציפלינות הרלוונטיות לתחומי המחקר.

בכנס דנו החוקרים על בונוס של המפלגה המקימה את הקואליציה במונרכיות האירופאיות, שרידותו של המשטר ההאשמי בירדן, נפילתה של התעשייה הקיבוצית, אלימות הדדית בין הורים כדפוס הרווח ביותר וכמנבא החזק ביותר להעברה בין דורית של אלימות בזוגיות, פיתוח של יכולת רב תרבותית בקרב עולי צרפת בישראל, זקנה בחברה הערבית ועוד.

נשיא האקדמית גליל מערבי פרופ' נסים בן דוד: "מרצי האקדמית גליל מערבי נמצאים בחזית הידע האקדמי בארץ ובעולם ומובילים במחקרים רבים ומגוונים. כנס החוקרים מפתח את הידע של הסגל ופותח אותם לעולם המחקרי של עמיתיהם ומגדיל את היכולת לבצע מחקרים משולבים בין תחומי ידע שונים. נמשיך להוביל את הידע האקדמי ולהנחילו לסטודנטים שלנו".משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך