דיסני בריאותי לילדי קריית אתא

כללית מקימה מרכז חדיש לבריאות הילד במרפאת לב הקריה בקריית אתא – שיעוצב באופן ידידותי במיוחד לילדים
החלו עבודות הקמתו של מרכז חדיש לבריאות הילד של כללית בקריית אתא, בשטח שהתפנה עם העתקת הרפואה היועצת שפעלה במקום למבנה נפרד, הממוקם מעבר לכביש.

רן אהרון, המנהל האדמיניסטרטיבי במחוז, מסר כי בתכנון המרכז, שיכלול 10 חדרי רופאים ואחיות, הושקעה חשיבה רבה בכדי שיהיה ידידותי במיוחד עבור הילדים המגיעים לטיפול והוא יעוצב כמעין דיסני בריאותי:

בחדר ההמתנה ימצאו משחקים מיוחדים, על הקירות יותקנו עמדות הפעלה והעיצוב כולו יהיה מאיר עיניים באווירת ג'ונגל, עם ספינה בה יוכלו הילדים להשתעשע.

 

מרפאת לב הקריה. צילום דוברות כללית

רונן נולדמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, ציין כי "בלב הקריה פועל מזה זמן רב מרכז בריאות איכותי, עם רופאים מעולים בעלי מומחיות ברפואת ילדים. הקמת המרכז החדש תאפשר הרחבת השירות וקיצור משכי המתנות, כולל שיבוץ של יועצים מומחים במקצועות הרפואה השונים, כך שבמקום יינתן מכלול שירותי ייעוץ תחת קורת גג אחת, ללא צורך להרחיק  למרכז אחר או לפנות למרפאות החוץ בבתי החולים".

 

בתמונה: חדר המתנה במחלקת ילדים של כללית (צילום הדמיה דוברות כללית).

הקמת המרכז החדש, מדגיש רונן נודלמן, הינו חלק מתנופת פיתוח השירות של כללית בקרית אתא, לאחר שרק לפני מספר חודשים נפתחה המרפאה היועצת הגדולה במתחם שמעבר לכביש, עם שעות פעילות מורחבות והגדלה ניכרת במגוון המקצועות המטפלים. כמו כן, הוגשה בקשה להיתר בניה לשיפוץ מלא במרפאת עוזיאל, שיכלול גם התקנת מעלית ומיגון שיאפשר מתן שירות גם בעת חירום ובמרפאת קרית בנימין הושלם שיפוץ מקיף.

בקריות בכלל ממשיכה כללית לשפר ולפתח שירותים, כאשר מתוכננת הרחבה של קריית בריאות זבולון בקריון,  מרפאת קריית ים רסקו שופצה בהשקעה של למעלה ממיליון ₪, מרפאת קרית שמואל המבוקשת תורחב, מרפאת בריאות הנפש למבוגרים במרבך תשופץ ואף תקלוט את מרפאת בריאות הנפש לילדים במתחמים שונים עם כניסות נפרדות, שיפור חזית ותנאים פיזיים במרפאת הרב קוק בקריית מוצקין ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות