בצעד נדיר: הקייטנות העירוניות בנשר יפעלו עד ה-15 באוגוסט

ההרשמה לקייטנות הקיץ נפתחה הבוקר. ראש העיר, רועי לוי: "לקחנו צעד קדימה את הקייטנות הציבוריות שאנו מציעים בכדי לתת מענה איכותי"
 

בצעד יוצא דופן החליט ראש עיריית נשר, רועי לוי, להאריך את הקייטנות הציבוריות עד ה-15 באוגוסט והן תפעלנה בין השעות 7:30-17:00.

נשר לוקחת חלק בתוכנית "בית הספר של החופש הגדול", ובנוסף מציעה באמצעות רשת המתנ"סים המקומית מגוון רחב של קייטנות עבור ילדי בתי הספר והגנים במחירים הזולים ביותר באיזור.

 

דואגים להורים ולילדים. קייטנות עד ה-15.8 בנשר. צילום אילוסטרציה

 

ראש העיר נשר, רועי לוי, מסר כי נשר מציעה לתושביה קייטנות איכותיות לא רק לאורך כל חודש יולי, אלא גם במחצית הראשונה של חודש אוגוסט, ובשעות פעילות שיאפשרו להורים לצאת לעבודה ללא דאגה.

הקייטנות בעיר נשר יפעלו בין התאריכים: 1.7.2019-15.8.2019 בין השעות: 7:30-17:00.

 

ראש העיר נשר, רועי לוי. צילום: אסי פטוקה

 

בעירייה ציינו כי מחירי "קייטנות הגנים" יעמדו על: 44.71 ₪ ליום וצהרון עד השעה 17:00 יעמוד על תוספת של 22.35 ₪ ליום בלבד. סה"כ ישלמו ההורים בנשר 67.06 ₪ ליום בלבד – המחיר הזול ביותר באזור.

מחיר "קייטנות בתי הספר" יעמוד על: 44.58 ₪ ליום, תוספת עבור צהרון: 27.67 ₪, ובסה"כ: 72.25 ₪ ליום – המחיר הזול ביותר באזור.

נשר משתתפת כאמור גם בתכנית "בית הספר של החופש הגדול". גם כאן המחיר מסובסד ועומד על 20 ₪, תוספת צהרון תעמוד על סכום של 27.67 ₪ בלבד.

ההרשמה לקייטנות הקיץ נפתחה היום (רביעי) בשלוחות המתנ"ס ותתאפשר החל מה-3 ביוני גם באמצעות אתר האינטרנט של רשת המתנ"סים נשר.

ראש עיריית נשר, רועי לוי:

"הקשבנו להורים ופעלנו בכדי לתת מענה לחודשי הקיץ. לקחנו צעד קדימה את הקייטנות הציבוריות שאנו מציעים בכדי לתת מענה איכותי לילדי נשר ובעיקר ליצור אחידות אמיתית. כאב ל-3 ילדים קטנים, אני מכיר את צורכיהם של המשפחות הצעירות. למרות הגירעון אותו ירשנו, אמרתי לאורך כל הדרך שלא נקצץ באיכות החינוך של ילדינו ונעניק הזדמנות שווה לילדי העיר. הקייטנות שאנו מציעים, נותנות מענה איכותי ואמיתי לצורכיהם של הילדים בחופשת הקיץ, מקלות על הנטל הכלכלי של ההורים וחוסכות להם מאות שקלים נוספים. עיריית נשר, היא עירייה שבה התושב הוא במרכז. למרות המחירים הנמוכים לא התפשרנו על איכות הקייטנות, התכנים החינוכיים, הפעילויות והמדריכים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות