שוקולד ורוד – קיט קט רובי הגיע לארץ

ליימן שליסל, משווקת חטיפי נסטלה, משיקה בישראל את קיט קט רובי, השוקולד הוורוד.

ליימן שליסל, משווקת חטיפי נסטלה בישראל, משיקה את קיט קט רובי

קיט קט רובי צילום עמית שטראוס

רובי הוא הסוג הרביעי של שוקולד המצטרף לסוגי השוקולד האחרים: חלב, מריר ולבן והוא מיוצר מפולי קקאו נבחרים, הגדלים באזורי גידול קקאו כמו חופי אייבורי, אקוודור וברזיל

צבעו הוורוד של קיטקט רובי מתקבל מפולי קקאו נבחרים, ללא תוספת של חומרי טעם או צבעי מאכל

ליימן שליסל, משווקת חטיפי נסטלה, משיקה בישראל את קיט קט רובי, השוקולד הוורוד.

נסטלה, יצרנית חטיף קיט קט, היא בין החברות הראשונות בעולם המשיקות את שוקולד רובי הוורוד, והשקתו של קיטקט רובי בישראל באה לאחר השקה מוצלחת מאוד באירופה.

שוקולד רובי הוורוד, נחשב לאחת ממגמות המזון החמות והמסקרנות ביותר בשנת 2019 והוא הסוג הרביעי ברשימת השוקולדים המוכרים, בהם מריר, חלב ולבן. הוא מיוצר מפולי קקאו נבחרים, הגדלים באזורי גידול קקאו כמו חופי אייבורי, אקוודור וברזיל וצבעו מתקבל מפולי הקקאו, ללא תוספת של חומרי טעם או צבעי מאכל.

הכנת שוקולד הרובי מתבצעת בתהליך המשחרר את הטעם והצבע הטבעיים שנמצאים בפולי הרובי, ללא תוספת חומרי טעם או צבעי מאכל.

בשנת 2017 נחשף שוקולד רובי הוורוד לראשונה בעולם. זו היתה הפעם הראשונה בה נוסף סוג חדש של שוקולד, מאז המציאה נסטלה את השוקולד הלבן בשנות ה-30 של המאה הקודמת. כעת כאמור, קיט קט רובי הינו חטיף השוקולד הראשון בעולם שמביא את בשורת השוקולד הוורוד הטבעי לצרכנים בארץ ובעולם.

את קיט קט רובי החדש, ניתן להשיג ברשתות השיווק במחיר של 5-6.90 ₪ לחטיף במשקל 41.5 גרם. המוצר כשר-חלבי )לאוכלי אבקת חלב נוכרי( אפיית ישראל ללא חשש חדש בהשגחת משולש K ובאישור הרבנות הראשית לישראל

מוצרי קיט-קט משווקים בארץ על ידי ליימן שליסל אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים. באתר ליימן שליסל –  www.l-s.co.il ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות