נוער שוחר דעת מסכם שנת פעילות מדהימה

150 תלמידי כיתות א'-ו' מהעיר נשר והוריהם, השתתפו במסיבת הסיום של תכנית "נוער שוחר דעת וחממה", שהתקיימה בהיכל התרבות בעיר.

150 תלמידי כיתות א'-ו' מהעיר נשר והוריהם, השתתפו באירוע הסיום של תכנית "נוער שוחר דעת וחממה", שהתקיימה בהיכל התרבות. את התכנית לעידוד המצוינות של עיריית נשר, מובילים: מנהל נוער שוחר דעת – ירון ביסמוט, ורכזת החממה – שלי בן-דוד.

את התכנית לעידוד המצוינות של עיריית נשר, מובילים: מנהל נוער שוחר דעת וחממה, ירון ביסמוט, ורכזת החממה, שלי בן-דוד, יחד עם צוות המדריכים של הפרויקט.

במסגרת האירוע התקיימה תערוכת עבודות שהכינו התלמידים בתחומי המדע השונים וכמו כן הוצגו יצירות שהוכנו מחומרים ממוחזרים. עוד זכו התלמידים לצפות בהצגה: "המצחיקה עם העגילים", של התאטרון הארצי לנוער.

גלי כהן ירון ביסמוט וראש העיר רועי לוי צילום: איל לרמן עיריית נשר

ראש העיר נשר, רועי לוי, ברך את מנהלי התכנית, את התלמידים והוריהם, ואמר: "עיריית נשר מטפחת את המצוינות בקרב תלמידנו ובאמצעות תכנית נוער שוחר דעת ותוכניות נוספות אנו מעודדים את התלמידים להרחיב אופקים, להכיר תחומי עניין חדשים, להתנסות ולחוות, ללמוד ולרכוש דעת ובינה בדרך של משחק, הנאה וחוויה. ההשקעה בחינוך בעיר נשר היא מהגבוהות ביותר בארץ, כך היה וכך יהיה גם בעתיד".

ביסמוט הודה לעיריית נשר על תמיכתה רבת השנים בתכנית לעידוד המצוינות בקרב הנוער וכן לצוות המדריכים של נוער שוחר דעת ואמר כי "הם עמודי התווך של הפרויקט".

יש לציין כי תכנית נוער שוחר דעת בנשר מציעה העשרה במגוון רחב של תחומים עבור תלמידים מצטיינים. ייחודה של התכנית בא לידי ביטוי הן בדרך ההוראה והן באיכותם וייחודם של המדריכים בתכנית, אשר ששמים את החינוך בעדיפות עליונה. בית הספר לנוער שוחר דעת הוקם במטרה לטפח את המצוינות של התלמידים, באמצעות העשרה קוגניטיבית ריגושית וחברתית, ועל ידי כך לטפח תלמידים צמאי דעת, מתוך מטרה לעודד אותם ללמוד, להרחיב את אופקיהם מעבר לתוכנית הלימודים הרגילה ולטפח את כישוריהם.

נוער שוחר דעת נשר סיכום שנה 2019 צילום: איל לרמן עיריית נשר

התלמידים מחולקים לתוכניות לימודים, על פי שכבות גיל בכיתות א'- ו', כך שלכל קבוצת גיל, תכנית משלה. הצעירים יותר, בכיתות א'- ב' לומדים במסגרת פרויקט "חממה".

"ללמוד בהנאה, ללמוד אחרת, תוך התנסות חווייתית ובעזרת עזרי לימוד מגוונים – זו המהות של בית הספר שלנו", אומר ביסמוט ומוסיף: "תכנית הלימודים מכילה מגוון רחב של נושאים, ובתוך כך: מדע, תרבות ואומנות, טבע, היסטוריה, טכנולוגיה, רפואה, משפטים, מדעי ההתנהגות, אינטליגנציה רגשית ועוד. חומר הלימוד הוא איכותי וייחודי ומועבר תוך מתן דגש על התנסות אישית החל מחקר הביצוע ועד הסקת המסקנות, במטרה לעודד חשיבה עצמית, פתיחות ושיפור כושר הביטוי".

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר