ערב שכולו עיצוב

ביום ראשון ה-16.6 יתקיים באקדמית גליל מערבי ערב מיוחד של החוג ללימודי חוץ ובית הספר לעיצוב ואומנות.
 

בערב DesigNight יהיו מגוון מייצגים אומנותיים של מסלולי הלימודים: מסלול לעיצוב פנים, מסלול מדריכי אומנויות בקהילה, מסלול עיצוב גרפי ומסלול עיצוב תקשורת חזותית. המסלולים השונים מציעים מבחר קורסים ובהם קורס צילום סטודיו דיגיטלי, קורס צילום שחור-לבן, פוטותרפיה, תרפיה באומנויות, הום סטיילינג ועוד.

Movies & TV

היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ באקדמית גליל מערבי כוללת גם את המרכז ללימודי רפואה משלימה, המרכז להכשרה טיפולית בהתנהגויות, המרכז ללימודי עיצוב ואומנות וכן מערך קורסים והשתלמויות. היחידה חרטה על דגלה איכות ומצוינות ולכן מקפידה לגייס את מיטב המרצים בכל תחום. המרצים מגיעים מכל רחבי הארץ, עתירי ניסיון בתפקידים בכירים בעולם התעסוקתי, ומשלביםידע האקדמי שלהם וידע מעשי. מסלולי הלימוד השונים משלבים התנסות שטח, המבטיחה יישום החומר הנלמד ומאפשרת הכרת ממשקים ותהליכי עבודה כבר במהלך ההכשרה.

מנהלת היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ באקדמית גליל מערבי, רונית מור: "DesigNight הוא הזדמנות נהדרת ליהנות מערב המוקדש כולו לעיצוב וסטייל. בואו לפגוש את צוות המרצים, להכיר את החוויה של הסטודנטים שלנו וליהנות מהתערוכות השונות. אני מזמינה אתכם להצטרף אלינו ללימודים איכותיים ומרתקים באווירה אישית וייחודית".

לינק להטמעה בידיעה: https://www.youtube.com/watch?v=gT5BohDklWM

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך