שמונה שנים בכלא לתושב הקריות שביצע עבירות מין קשות בילדות

מגזר הדין עולה כי באחד המקרים שידל שרלי ביטון (48) נערה להחדיר חפצים לאיבר מינה ולישבנה ולתעד זאת – מנערה אחרת הוא ביקש לצלם בעירום את אחותה בת הארבע




 

בית המשפט המחוזי בחיפה, גזר על שרלי ביטון (48) מקריית חיים, שמונה שנות מאסר מאחורי סורג ובריח, לאחר שהודה והורשע בביצוע שורת עבירות מין בנערות עימן שוחח ברשתות החברתיות ואף סחט אותן באיומים.

לנאשם אין עבר פלילי והוא כאמור הודה בשורת העבירות המיוחסות לו במסגרת עסקת טיעון, אך למרות זאת ביקשה הפרקליטות להחמיר בעונשו.

מגזר הדין שהטילה עליו אמש (שני) השופטת תמר נאות-פרי, עולה כי ביטון נהג ליצור קשר עם קטינות בצ'אטים וברשתות החברתיות תוך שהוא מתחזה לנער מתבגר ודרש מהן כי יבצעו בעצמן מעשים מגונים ועבירות קשות ויתעדו את המעשים שלהן.

 

ביקש מהילדות לתעד את עצמן מבצעות את המעשים. צילום אילוסטרציה

 

מגזר הדין עולה כי באחד האישומים "הנאשם ביקש, בין היתר, מקטינה בת 13 ושמונה חודשים לשלוח לו תמונות שלה בעירום, על מנת שיהיה לו על מה לאונן, שלח לה תמונות של איבר מין גברי, ביקש מהקטינה שתכניס טוש לאיבר מינה וישבנה, ביקש מהקטינה להחדיר אצבעות לאיבר מינה, ביקש ממנה לצלם עבורו סרטון בו היא רוקדת בעירום וביקש ממנה לגלח את איבר מינה. נוכח הפצרותיו של הנאשם, הקטינה נעתרה לבקשותיו".

עוד נכתב כי "גם כאשר הקטינה כתבה לנאשם כי מעשים אלה גורמים לה לכאב והיא אינה יכולה להמשיך, הנאשם התעלם מתחינותיה והורה לה להמשיך במעשים, תוך שהוא פונה אליה בצורה מבזה. במהלך ההתכתבויות הנאשם השפיל וביזה את הקטינה, תוך שהוא מכנה אותה "שפחת מין" ו"בובת הזיונים שלי". הנאשם אף ניסה לגרום לקטינה לצלם עבורו את אחותה (שהייתה אז בת 4 – ויובהר כי הקטינה סירבה לעשות כן) ואף הורה לקטינה לבצע מעשים בעלי אופי מיני בזמן ששהתה בבית הספר. המעשים נמשכו פרק זמן של כ-4 חודשים", כך עולה מגזר הדין.

עוד עולה מגזר הדין כי בחלק מהמקרים אף סחט את הקטינות ודרש מהן להיפגש עמו תוך שהוא מנצל את תמימותן ואת גילן הצעיר.

ביטון הורשע ב- 18 אישומים של עבירות מין נגד קטינות ברשת ובסחיטה באיומים ונגזרו עליו כאמור שמונה שנות מאסר.

כמו כן הוטל עליו תשלום פיצוי על סך 25,000 שקלים לשתי הקטינות שבהן ביצע עבירות סדום ואינוס.

בנוסף ישלם 15,000 שקלים לקטינה אחרת אותה סחט באיומים. את שאר הקטינות הוא נדרש לפצות ב-6,000 שקלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com



עוד בחדשות