נפתח מכון הפיזיותרפיה של כללית ביקנעם

בטקס חגיגי נחנך מכון הפיזיותרפיה היחיד ביקנעם, אותו מפעילה כללית בשכונת אלונים במרכז המסחרי בעיר
 

פחות משנה מאז נערך טקס תחילת בנייתו של מכון פיזיותרפיה ראשון ביקנעם, וכעת הוא נחנך בטקס חגיגי שנערך במעמד ראש העיר, סימון אלפסי ומנהל כללית במחוז – רונן נודלמן.

המכון הוקם בשטח בו פעלה בעבר מרפאת אלונים, שעברה למרפאה הרב תחומית של כללית בעמק השלום. המכון המרווח משתרע על פני שטח של 200 מ"ר וכולל חמישה תאי טיפול פרטניים, שתוכננו תוך הקפדה על פרטיות המטופל ונוחותו, עם תמונות נוף מרגיעות. כמו כן, הוקמו אולמות עם ציוד תרגול מתקדם ואפשרות לערוך סדנאות קבוצתיות.

 

גזירת סרט – פתיחת מכון פיזיותרפיה יקנעם. צילום דוברות כללית

 

ראש העיר, סימון אלפסי, ברך את כללית על כי היא ממשיכה לפתח למען תושבי יקנעם שירות והודה להנהלת כללית על כך שהיא מקיימת הבטחות וממשת תכניות. הוא הדגיש שחשוב לו כי התושבים ביקנעם יקבלו את מכלול השירותים ביישוב עצמו וסיפר כי התנסה בטיפול פיזיותרפי אינטנסיבי בעקבות שבר, אותו עבר במכון הפיזיותרפיה של כללית בקריית טבעון.

הטיפול היה מעולה, אך אלפסי אמר כי הוא שמח שמעתה מי שיזדקק לטיפול יוכל לקבלו ביקנעם ולא להרחיק למכון מחוץ לעיר.

רונן נודלמן – מנהל המחוז הודה לראש העיר שממשיך להיות שותף לפיתוח שירותי הרפואה לתושבים והבטיח כי כללית כבר בוחנת המשך פיתוח שירות בהתאם להתפתחותה של יוקנעם. מנהלת מינהלת כרמל – ד"ר סוניה כרכבי הדגישה אף היא שהעירייה מסייעת לפיתוח השירות למען התושבים וציינה כי כללית ממשיכה לפתח את השירות וכבר מתגבשת התוכנית הבאה.

את האירוע ניהל אורי אתרוג – מנהל השירות הפיזיותרפי של כללית במחוז חיפה וג"מ שהודה להנהלת כללית במחוז ולראש העיר, על שקידמו הקמת המכון החדיש.

אורי אחל הצלחה לצוות המכון, בניהולה של עדי שדה, שכולם בעלי נסיון.

עדי שדה:

פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 14 שנים. בוגרת אוניברסיטת חיפה בהצטיינות. מטפלת בתחום האורתופדיה. ניהלה בבית חולים כרמל את  מכון הפיזיותרפיה לקהילה ובתפקידה האחרון טיפלה במסגרת מכון הפיזיותרפיה בטבעון.

אבי פנחס:

פיזיותרפיסט מוסמך מזה 12 שנים, בוגר אוניברסיטת חיפה. מטפל בתחום האורתופדיה והנוירולוגיה. בתפקידו האחרון טיפל במסגרת מכון הכללית – ורדיה, חיפה.

ד"ר אמירה דאהר:

פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 25 שנים. בוגרת אוניברסיטאות חיפה ות"א בעלת תואר ד"ר בפיזיותרפיה. חוקרת ומרצה באקדמיה. מטפלת בתחום האורתופדיה וטיפולים וסטיבולריים – סחרחורת. בתפקידה האחרון טיפלה במסגרת מכון הפיזיותרפיה טבעון.

מיכל רוזן:

פיזיותרפיסטית מוסמכת מזה 9 שנים. בוגרת אוניברסיטת תל אביב בהצטיינות. מטפלת בתחום האורתופדיה, נוירולוגיה, פציעות ספורט ובנשים בהריון ולאחר לידה. בתפקידה האחרון טיפלה במסגרת מכון הפיזיותרפיה- לין, חיפה.

תושבי יוקנעם ייהנו משירות נגיש ובמכון מרווח וחדיש אך חשוב מכל – לטיפול איכותי ביותר – תודות לצוות המיומן שמאייש אותו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות