מוסכם-מרכז המגשרים הארצי סניף חיפה והקריות

חוסר תקשורת, תחושות בדידות במערכת היחסים, התקדמות לכיוונים שונים ודברים נוספים מובילים פעמים רבות להחלטה להיפרד. מכאן נשאלת השאלה לגבי הדרך.
בס"ד

גירושין בימינו, בניגוד אולי לשנים קודמות, נפוצים יותר ו"היד קלה יותר על ההדק".

חוסר תקשורת, תחושות בדידות במערכת היחסים, התקדמות לכיוונים שונים ודברים נוספים מובילים פעמים רבות להחלטה להיפרד. מכאן נשאלת השאלה לגבי הדרך.


גירושין בהליכים משפטיים הם לרוב ארוכים, מייגעים נפשית, יקרים מאוד ומקצינים את הפער בין ההורים, כאשר הילדים בתווך.

בהליך גישור ניתן למנוע "גירושין מכוערים". ניתן להגיע להסכמות והסכם בדרך מכובדת, בהחלטות משותפות על חייכם וחיי ילדכם, בעלויות הנמוכות עשרות מונים מהליך משפטי ובאופן שיוכל להשאיר אתכם בהורות טובה גם אחרי הגט.

קרדיט: צילום אילוסטרציה

מוסכם-מרכז המגשרים הארצי פתח לפני מספר שנים את סניף חיפה, אחד משלושת סניפי הצפון, אליו הגיעו כבר בני זוג רבים ויצאו עם הסכם גירושין שנעשה באופן יעיל מקצועי ומכובד ולשביעות רצונם.

מי אנחנו –  מוסכם הוא מרכז הגישור גדול בארץ אשר נותן מענה רחב לכל זוג שעומד בפני צומת הגירושין. שיחת טלפון הראשונה תהא עם "מגשרת הבית" של מוסכם, מאיה שפירא שתנסה להבין מהו ההליך המתאים לכם. לעיתים כבר בשיחת הטלפון הראשונה מבינים בני הזוג כי אינם רוצים לוותר על חיי הנישואין והם יופנו למערך התומך של מוסכם, לאנשי מקצוע בתחום הייעוץ הזוגי. לעיתים ניתן לפנות לייעוץ זוגי במקביל לעריכת הסכם גירושין- זה במידה שבני הזוג רוצים אולי לתת הזדמנות אחרונה אבל רוצים כבר שיהיה הסכם למידה שלא יצליחו.

במידה שקיימת בשלות לפרידה או גירושין, יופנו בני הזוג לאחד המגשרים המתאימים להם ביותר. בחירת המגשר או המגשרת חשובה ביותר ויש לה השפעה רבה על הצלחת ההליך. יש חשיבות למגשרים מקצועיים ומנוסים אשר יוצרים חיבור אמיתי עם בני הזוג ובני הזוג יכולים לסמוך עליהם. הליך הגישור מאוד רגיש והתחושה היא במקרים רבים כי הולכים על חבל דק. בחירת המגשר, אם כן, חשובה ביותר להתיר קשרים ולהביא את בני הזוג להסכמות הטובות והנכונות ביותר עבורם.

ההליך נעשה בהתאם לזמני בני הזוג. בהליך ישוחחו בני הזוג עם המגשרים על כלל הנושאים שאמורים להיות בהסכם הגירושין, לרבות נושאים החשובים רק למשפחה הספציפית שלהם.

לאחר שסיכמו בני הזוג את כלל הנושאים נערך הסכם מסודר ומפורט על מנת למנוע מצבים של ויכוחים עתידיים. ההליך קצר ממוקד ויעיל ונעשה באווירה טובה ומכבדת.

מוסכם-מרכז המגשרים הארצי מאפשר שיחת יעוץ ללא עלות עם "מגשרת הבית" לכלל הזוגות שצריכים מידע נוסף על התהליך כמובן ללא התחייבות.

לשאלות נוספת ניתן לפנות למוסכם במייל או למגשרת הבית בטלפון  1-700-707-736

פניות במייל:  info@muskam.co.il
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט