הקולות של פיראוס מגיעים לספורטן!

טברנה יוונית ביום שישי הקרוב בספורטן חיפה: תפריט יווני ואותנטי, מסיבת בריכה, מוזיקה יוונית, שש בש והרבה שמח, וכולם מוזמנים! כל הפרטים בכתבה >>>
הקולות של פיראוס מגיעים לחיפה! בספורטן חיפה הרימו את הכפפה ומפיקים יום על טהרת יוון ביום שישי הקרוב ה- 14/6 החל מהשעה 14:00 במחיר סמלי של 50 ש"ח

המקום יעוצב בהתאם, פינות שש בש, שולחני פול, שף רשת מנדרין ומנהל הרשת שבנו תפריט מיוחד לאירוע הטברנה ושיתפו אותנו בטעימות ממנו: סופלקי עם קבב יווני, סופלקי פרגית עם ירקות על הגריל, ציזיקי יווני אותנטי, בנוסף פלטות ירקות עלי גפן גבינות פטה מיוון, בר אלכוהול שהכוכב כמובן יהיה אוזו, ועוד הפתעות טעימות נוסח יוון.

כמובן שלטברנה אמתית צריך זמרים טובים, ולכן גויסו אלי סודרי ורוניוס להקפיץ אותנו לצלילי הבוזוקי .

ענבר בן דור מנהלת הספורטן: "בחרתי כחלק מאירועי הקיץ להביא לכם את החאפלה היוונית, שהיא מהותית במסורת האירוח שלנו בספורטן חיפה. אנחנו מאמינים בתרבות אירוח והכנסת אורחים כמו בטברנה, וכמו המימונה שערכנו כאן לא מזמן, זהו פן תרבותי נוסף בו תוכלו לחוות מנגינות צלילים וטעמים שונים".

הספורטן פותח את שעריו גם בפני אורחים ולא רק מנויים, על מנת שיוכלו לטעום על קצה המזלג מחוויות הקיץ הרבות שהספורטן מאפשר למנוייו. אז כל מה שנותר הוא להבטיח מקום מראש במחיר סמלי של 50 ש"ח לאדם!

ספורטן חיפה. מחכה לכם קיץ מהאגדות. תמונה: יחסי ציבור

מנהלת יחסי הציבור של האירוע זאזא כהן: "ספורטן חיפה הרים השנה את הכפפה ופותח את שעריו לאורחים באירועים שונים על מנת שיוכלו לחוות את המקום ואת האירועים הייחודיים שמופקים במהלך עונת הקיץ. בנוסף למנויים ולאורחים נוספים שבחרו כבר לרכוש כרטיס לאירוע המיוחד הזה הוזמנו גם מעל  ל-200 אנשי חברה מוכרים מחיפה והקריות. מובטחת לכולם חוויה אותנטית מושלמת".

ביום זה ינתנו הטבות מיוחדות לרוכשי מנוי!!!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה