כרמל מצטיינים בהוראה

מחלקת א.א.ג ניתוחי ראש וצוואר בניהולה של פרופ' אילנה דואק, המערך הקרדיולוגי של כרמל בניהולו של פרופ' משה פליגלמן, מחלקת ילדים בניהולו של פרופ' גיורא פילר, ומחלקת כלי דם בניהולו של ד"ר עופר גלילי, הן המחלקות שנבחרו  כמחלקות מצטיינות בהוראה לשנת 2018 מטעם הפקולטה לרפואה של הטכניון
 

בטקס מרגש שנערך לראשונה בתוך בית החולים ובנוכחות דיקן הפקולטה פרופ' אילון רוזנברג, נציגים בכירים מהפקולטה, מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג והנהלת בית החולים הוענקו  וחולקו הפרסים תעודות הוקרה והצטיינות למחלקות הזוכות כמו כן חולקו עוד תעודות הצטיינות ליותר מ 40 רופאים מרצים מצטיינים ממגוון המחלקות השונות בכרמל .

בפתיחת הטקס אמר ד"ר אבי גולדברג מנהל כרמל, "כשאנו מסתכלים על המצטיינים המשותף לכולם זו התשוקה למקצוע הרפואה. אתם אוהבים את המקצוע ומעבירים את זה הלאה לסטודנטים שלכם. אני גאה כי ביה"ח כרמל מאוד מעורב בפקולטה, בעיצוב כיוון ההוראה ובחיזוק הקשר לבתי החולים ותודה לכם על כך".

המרצים המצטיינים של כרמל. קרדיט – צילומים אלי דדון

הרופאים שנבחרו ע"י הסטודנטים לרפואה כמרצים בולטים ומצטיינים מכרמל הם, ממחלקת נשים ויולדות נבחרו 8 מרצים, מהחטיבה הפנימית 7 מרצים, ממחלקת ילדים 5 מרצים מצטיינים, ממחלקות הרדמה והתאוששות וממחלקת א.א.ג  4 מרצים מכל מחלקה, מהמחלקה הרדיולוגית 2 מרצים מצטיינים , ומהחטיבה הכירורגית , טיפול נמרץ כללי, פלסטיקה ומהמחלקה לאנדוקרינולוגיה בלין נבחר מרצה מצטיין אחד מכל מחלקה.

דיקן הפקולטה פרופ' אילון רוזנברג ברך את מצטייני כרמל ואמר ," אתם האחראים להעברת לא רק החומר הלימודי והדידקטי לסטודנטים אלא להעברת החינוך לחמלה ואהבת האדם ,כולנו סטודנטים נצחיים ומקצוע הרפואה מחייב אותנו ללמוד ולהתעדכן כל הזמן. אתם מחנכים את דור העתיד שלנו ברפואה בישראל ואנחנו  כאן כדי להעריך ולהוקיר את כולכם, יישר כוח לכם".

פרופ' משה פליגלמן מנהל המערך הקרדיולוגי בכרמל וסגן הדיקן להוראה ברך גם הוא את מצטייני כרמל בהוראה ועדכן במסגרת תפקידו בפקולטה כי הפקולטה עברה לאחרונה מספר שינויים  הוקמה מחלקה לחינוך רפואי מחלקה חדשה עם 5 אשכולות לקידום ההוראה, וכי שיטת הוראה חדשה " הוראה פעילה" נכנסת לעבודה . "כל שיטות ההוראה חשובות אמר פרופ' פליגלמן אבל מה שמוביל הוא "הרול מודל"

מתן דוגמא אישית טובה ובולטת לסטודנטים".

 המרצים המצטיינים של כרמל. קרדיט – צילומים אלי דדון

ד"ר דבי זיסמן יו"ר וועדת ההוראה והאקדמיה של כרמל עדכנה כי  כ 550 סטודנטים לרפואה עברו בשנה האחרונה בביה"ח כרמל והתקיימו 83 סבבים קליניים ביותר מ 20 מחלקות של ביה"ח המוכרות להוראה.

"למרות הטכנולוגיה והמחשוב המתקדם הנמצא אצלנו בכרמל אמרה ד"ר זיסמן ללימוד הקליני ליד מיטת החולה ישנה חשיבות מכרעת".

בשם המרצים והמחלקות המצטיינות הודה מנהל המחלקה הפנימית א' בכרמל ד"ר סמיר קאסם להנהלת כרמל ולהנהלת הפקולטה על התמיכה והעידוד לאורך כל הדרך.

"התמיכה שלכם בנו היא זריקת עידוד והיא שנותנת לנו את הכוח והמוטיבציה להמשיך ללמד להשקיע ולטפח את הדור הבא של הרופאים בישראל ", הודה ד"ר קאסם.

בתום הטקס באודיטוריום ביה"ח עלו דיקן הפקולטה וצוותו לסיור מקרוב במחלקה המצטיינת בהוראה מחלקת א.א.ג של כרמל ושמעו פרטים והרחבות ממנהלת המחלקה פרופ' דואק וצוותה על ההשקעה בטיפוח הסטודנטים." אנו גאים ברופאים המצטיינים שלנו וגאים להמשיך ולחנך את דור העתיד", אמרה פרופ' דואק. את הטקס והיום כיבדו בנוכחותם: פרופ' משה פליגלמן סגן הדיקן להוראה, פרופ' גיורא פילר- סגן הדיקן למינויים, פרופ' ירון הר-שי- סגן הדיקן לפיתוח אסטרטגי, ד"ר רחלי נווה – ראשת אשכול הערכה ופיתוח סגל, ביחד עם עירית לויט ומיכל קרן מהמחלקה להוראה וחינוך הרפואי בפקולטה.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות