יחודי בצפון – קורס ראש צוות מדידות ומיפוי מקרקעין

בחודש יוני יפתח במכללת עתיד קריית מוצקין קורס ראש צוות מדידות ומיפוי מקרקעין בשיתוף רשת עתיד ולשכת המודדים המוסמכים.
 

במכללת עתיד קרית מוצקין יפתח בחודש יוני מחזור מספר 6  של קורס ראש צוות מדידות ומיפוי מקרקעין המלווה על ידי צוות מרצים נבחר. קורס ייחודי זה מכשיר כוח אדם מקצועי ומקנה לבוגריו ידע עיוני ומעשי מקיף. תפקידו של ראש הצוות להיות אחראי לביצוע עבודות השטח והמשרד.

במהלך הקורס הסטודנטים לומדים את כל הידע העיוני הקשור לתחום הגיאודזיה: מיפוי שטחים, קריאת מפות, חישובי מרחק ועוד. מקבלים ידע בתחום המחשבים והמתמטיקה ולומדים בצורה מקיפה את תוכנת המחשב AutoCAD  , המשמשת לביצוע עבודת המשרד, תכנון ושרטוט שטחים.

 

בנוסף מתקיימים ימי מדידות בשטח להכרה והפעלה של מכשירי המדידה השונים.

בסיום תקופה זו יוצאים הסטודנטים לסטאז' במשרדי מדידות בהם מיישמים את שלמדו.

 

למי מיועד הקורס ?

הקורס מיועד לאנשים מתחום המדידות שרוצים להרחיב את הידע המקצועי ולקבל אחריות כראש צוות. בנוסף אנשים הרואים את עתידם בתחום נדרש, הולך ומתפתח בשכירים וכעצמאיים. ישנם סטודנטים שכבר במהלך הקורס משתלבים במקצוע כמודדים.

אירית ישראלית מנהלת המכללה "בחודשים האחרונים ישנה עלייה במספר הפניות מצד משרדי מדידות המחפשים כוח אדם מקצועי ומיומן לתחום. המנהלים הביעו נכונות לקלוט את מסיימי הקורס , לדאוג להכשרתם ולהעסיקם בתנאים טובים.

כל פנייה שמתקבלת מועברת ישירות למסיימי הקורס וזאת על מנת לסייע  להם בהשמה לעבודה . נכון להיום מעל 85% מבוגרי הקורס עובדים בתחום".

למידע נוסף והרשמה :

04-6666558

9088*

f  – מכללת עתיד קריית מוצקין

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך