אז איך תראה שנת 2015 שלנו ושל המדינה, לפי טובי המיסטיקנים והמתקשרים

נכון שאתם מתים לדעת איך תראה שנת 2015, מי יהיה ראש הממשלה, האם כדי לקנות גבינת קוטג' צריך יהיה לשבור תכנית חיסכון ומה יעשו מכבי והפועל חיפה? * למענכם כינסנו את טובי האסטרולוגים, מתקשרים ומיסטיקנים מאזור הצפון שיספרו לכם מה טומנת בחובה שנת 2015

שנת 2015 יצאה לדרך זה מכבר. לדעת רבים מדובר בשנה של ציוני דרך חשובים, הן ברמה של הפוליטיקה הארצית – עיין ערך בחירות לכנסת, והן בכל הנוגע לנושאים החברתיים ו"צדק חברתי", וכן גם ברמת יחסי החוץ של ישראל, וכן המצב הביטחוני – מהמתח בגבול הצפון מול חיזבאללה וסוריה ועד החזית מול חמאס בעזה.
אז יצאנו לשמוע כמה מהאנשים שטוענים לכתר כאלו שיודעים לצפות ולנבא מה יהיה ומה צפוי לנו.
כינסנו חמישה אסטרולוגים, מתקשרים, מיסטיקנים וקוראים בקלפים כדי שיענו על שאלות שיטרידו ויעסיקו כל אחד מאיתנו. לכולם העמדנו את אותן שאלות, כל אחד מהם בחר להתעמק ולדבר על כמה מהן ולחזות מה צפוי לנו בתחומים ובסוגיות השונות.
שימו לב לממשלת האחדות שכמה צפו ולפרשה שנתניהו יעמוד במרכזה ועשויה להסעיר את המדינה.

השאלות שהוצגו:

מי ינצח בבחירות 2015, ואיזו ממשלה תקום?
מה יהיה מצב הכלכלה בישראל בשנה הבאה?
מה יקרה עם הנדל"ן?
מה יהיה על יוקר המחיה בישראל?
מה יקרה בבורסה בישראל?
האם אנו עומדים בפני סכנה של עוד מלחמה או מבצע צבאי?
מה יהיה על המשא ומתן עם הפלסטינאים?
מה יהיה עם יחסי ארצות הברית ישראל?
מה יהיה על מכבי והפועל חיפה כדורגל העונה?
מה צפוי לאישים הבאים: נתניהו, כחלון, בנט, הרצוג ולבני.

 

יאללה בלאגן
גילה בויום אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת צופה שנת תהפוכות בעולם הערבי ושנת מעבר לשנים המכריעות מ-2015

בחירות 2015 – הבחירות הקרובות יערכו ב-17.3.2015,.מצב הכוכבים יהיה לא קל. השמים יהיו סוערים למדי, אחרי שבדיוק יומיים קודם שבתאי כוכב הקשיים יחל נסיגה במזל קשת, ויופיטר נמצא בנסיגה במזל אריה כבר מדצמבר. הירח באותו היום יהיה במזל דלי, ובהחלט יתכנו הפתעות.
שני המועמדים העיקריים יהיו נתניהו והרצוג.
הרצוג נולד ב-22.12.1960. הוא מספר גורל 5 מ-50 שזה גיל היעוד והגורל שלו. הוא כיום בן 54, ובהחלט בשנה אישית 5 של שינויים, אבל זה רק התחלת הדרך המשמעותית שלו, ורק בגיל 56- 57 הוא מקבל משמעות של השפעה ציבורית. ביום הבחירות הרצוג יופתע לטובה, בהחלט יהיו תוצאות אליהם לא ציפה, מצד שני הוא מתפכח מאופוריה ומאשליה כלשהי ועושה הערכת מצב. בכל אופן עוד נשמע ממנו בעתיד בעוד שנתיים ומעלה, אולי תהיה ממשלת אחדות, או ניצחון אחרי בחירות נוספות.
נתניהו נולד ב-21.10.1949 ובגורל הוא מספר גורל 9 מגיל גורל 54. ואכן בשנת 2004 חזר ביבי לחיים פוליטיים אחרי שפרש בשנת 1999והיה שר האוצר בממשלת שרון.
כיום לקראת גיל 66, הגורל מיטיב עימו והוא צועד קדימה. בשנה האחרונה בגיל 65, בשנה אישית 2, היה עליו ללמוד שיתופי פעולה ויחסי אנוש. ב-2015 בגיל 66 הוא יהיה שנה אישית 3, עדיין תחת השפעת יחסי האנוש והיחס לאחרים שהוא צריך ללמוד. לכן יהיה לו לא קל בהרכבת קואליציות. הפעם יידרש ביבי להכריע הכרעות בעיקר בשנת 2016- 2017, התקופה הכי משמעותית לקיומה של מדינה ישראל, ויכול להיות שזה בהחלט יהיה בענייני שטחים, הסכמי שלום, משאלי עם או ממשלת אחדות. בכל אופן ביבי כנראה ינסה להרכיב את הממשלה הבאה בעמל רב, וילך לו מאוד קשה.
המצב הכלכלי – המצב הכלכלי מאוד מורכב. שבתאי בדיוק נכנס לבית הכספים של המדינה בקשת לשנתיים וחצי. שבתאי מקשה, אבל גם מחייב לקחת אחריות ולמצוא אופציות חדשות. בגלל שבית הכספים של המדינה נמצא בקשת, הרי שמדובר על יבוא ויצוא, וקשרים עם חו"ל. בזה תתחזק מאוד ישראל. שנת 2015 תהיה המעבר לכך, כאשר זה יתחיל בקיץ 2015. ישראל תצליח מאוד ותייצא תקשורת לוויינים, ענייני מחשב וטכנולוגיה, ענייני צבא כמו מערכות של כיפת ברזל וכדומה, ותהיה הצלחה מאוד גדולה במחקר רפואי. דבר נוסף שרואים אותו בסוף 2015 ותחילת 2016 זה משאבי טבע. במיוחד הגז שנמצא בים, ולא תאמינו, ישראל היא מספר אחת בהתפלת מי ים. בקיצור ישראל הולכת להיות ספקית המים הראשית בכל המזרח התיכון, בין אם על ידי יצוא מים, או יצוא טכנולוגיות ההתפלה.
הנדל"ן – הנדל"ן מיוצג על ידי בית 4 שם יושב מזל דלי במפת המדינה, המזל שנמצא בתחתית המפה ויש לו צורה של גלים. מחישובים אסטרולוגיים מסוימים, הירח המקודם מזעזע איזור זה במפה רק ב-2016. אז ככה שלא יהיה כרגע ריב על הנדל"ן, וגם לא החזרת שטחים, כל זה יפרוץ ב-2016. כרגע אין שינוי בנושא זה.

 

אין בשורות למכבי חיפה, לכלכלה ואפילו לממשלת אחדות אם תקום

אין בשורות למכבי חיפה, לכלכלה ואפילו לממשלת אחדות אם תקום

בורסה ויוקר המחיה – הבורסה תהיה מאוד עצבנית עד אשר תקום ממשלה חדשה וזה עלול לקחת חודשים רבים. גם אם תיבחר ממשלה עד אחרי אוגוסט-ספטמבר, שום דבר לא מבטיח את יציבותה. כאשר יופיטר יגיע לסוף מזל אריה בקיץ הקרוב, יש מעין שיא זמני, שיכניס אנשים לאופוריה ואז אולי הבורסה תעלה. אולי בגלל הצלחה של יצוא ושיפור כלכלי. מצד שני יש כל הזמן התמרמרות של העם, אשר כורע תחת הנטל והעול הכלכלי וכועס על הבזבוז. בנושא הזה העם יאמר את דברו, במיוחד דרך מפלגה כמו זו של כחלון. השיא של ההתמרמרות בנושא יוקר המחיה יהיה ביוני, וזה יזעזע את הממשלה שתקום.
מלחמה ומו"מ עם הפלסטינאים – יחסי הכוחות הולכים להשתנות במזרח התיכון. השינוי הוא באפריל-מאי. משהו יקרה אצל השותפים שלנו, שהוא גורלי ולא ניתן לחיזוי כעת. כותבת שורות אלה כבר טענה בעבר, שאין לסמוך על אבו-מאזן שיתגלה ומתגלה כבוגדני ובינתיים אין אלטרנטיבה. תקופת היופיטר בנסיגה באריה במפת המדינה, זו תקופה רווית מתח. עלולים להיות מהלכים חיצוניים שישבשו את מהלך הרכבת הממשלה, או ישנו את הדרך. זה עלול להיות ירי לדרום אשר עלול להיות באמצע מרץ, ממש סמוך לתאריך הבחירות. אחר כך אחרי שיופיטר יתיישר שוב זה עלול לפרוץ, והפעם בצורה יותר חדה, עד כדי "מבצעון" נוסף. זה עלול להיות כבר במאי-יוני.
בחודשים אלה יחולו תהפוכות בעולם הערבי. לכן לא יהיה עם מי לנהל משא ומתן לפני שנת 2016, שם יתחילו ההתמודדויות. אף צד לא יהיה מעוניין במלחמה. בכל אופן, עד קיץ 2015 עלולה עזה להתגרות בירי מטריד על יישובי עוטף עזה ושדרות. בקיץ 2015 יושם לזה סוף.
יחסי ישראל ארצות הברית – ארצות הברית הולכת לשקוע בתקופה מאוד משמעותית לקיומה. העולם החופשי יצפה ממנה שהיא תנהל את ההתמודדות נגד דאע"ש והאסלאם הקיצוני, אשר יפרוץ גבולות לאירופה ולארה"ב. לאובמה שי לא מעט התמודדויות, והוא בתקופה הכי משמעותית לשלטונו ולתפקודו. נוכח הבלגאן בעולם הערבי שיהיה באביב 2015, תנסה ארצות הברית לשמור על יחסים הוגנים עם ישראל.
משה כחלון – הוא מספר גורל 1 מ-46, שזה לצמוח באופן עצמאי. כעת, בגיל 54, הוא שנה אישית אחת, עם האות ח' פועלת בשמו לפי כחלון. כלומר, הוא הולך להיות יקיר העם, ובהחלט יגזור נתח של מנדטים בבחירות הקרובות על חשבון לפיד.יחד עם זאת, הוא לא יהיה קל במשא ומתן קואליציוני, ויש הרבה התנגדות במפה שלו וגם ויכוחים. כחלון יחוש יציבות רק באוגוסט 2015, כנראה שרק אז יגיע להסדרים קואליציוניים.

ליאור מרדכי – פארא פסיכולוג, מתקשר ומטפל צופה לנו שנה לא קלה בתחומים השונים:

בחירות 2015 – כרגע השמיים לא מראים מנהיג אמיתי שינהיג את העם. לכן אני רואה שיהיה עיכוב בהרכבת הממשלה ותהיה אופציית להקמת ממשלת אחדות כברירת מחדל. לביבי נתניהו יש עדיין רוח גב למנהיגות, למרות שהוא לא תרם בהוזלת יוקר המחיה. בנט יקבל כוח יחד עם הרצוג. כחלון צריך הזדמנות כרוח צעירה וחדשה, אבל עדיין אין לו קרמה של ראש ממשלה. את ציפי לבני אני לא רואה בתמונה. כמובן בפוליטיקה עדיין כולם קונים את כולם, לכן בשמיים כלום לא סגור והכל בגדר פוטנציאל למימוש. מפת מדינת ישראל מראה שהבחירות האלה הם מהחשובות ביותר אי פעם. לכן, כל אזרח חייב להבין שהכוח למנהיגות נכונה נמצא בידינו אזרחי מדינת ישראל.
יחסי ישראל ארצות הברית – ארצות הברית תעבור שנה של בעיות בנושאי הכלכלה והביטחון, לכן לא יהיה לה זמן להתעסק בישראל. כרגע אינני צופה ניסים ונפלאות במישור זה.

ליאור מרדכי. צופה ממשלת אחדות כברירת מחדל. צילום: עצמי

ליאור מרדכי. צופה ממשלת אחדות כברירת מחדל. צילום: עצמי

יחסי ישראל והרשות הפלסטינית – קיימת דריכות והגזרה אמנם חמה, אך איני צופה מלחמה או סכנה בלתי הפיכה, כאשר כמובן גם במישור הזה דברים יכולים להשתנות בהתאם לאופי הממשלה הייעודית ומוביליה.
נדל״ן – מחירי הנדל״ן ייוותרו בעינם. המלצתי היא, לשנתיים הקרובות, לצמצם הוצאות מיותרות, להגדיל הכנסות, והורים תומכים – לתמוך מכספים עודפים ולא מכספי מחיה, כי אחרת בעשור הבא תוותרו מחוסרי כל. בשנתיים הבאות בועת הנדל״ן תתפוצץ, דירות רבות יעוקלו, שוק הנדל״ן ישנה את פניו.
יוקר המחיה – המצב יהיה מהחמורים שחוו אזרחי המדינה מאז תקופת הצנע. חובות רבים יצטברו לאזרחים תמימים שתלויים בהלוואות ״בלון״ כאלו או אחרות. המלצה לאזרחים – במקום לשבת בחיבוק ידיים ולרטון על המחירים הגבוהים, תתאגדו יחד ובמשך תקופה ארוכה. רק מחאה שתפגע בכיסם של החברות השונות תניב שינוי אמיתי.
מכבי והפועל חיפה – מכבי חיפה תישאר בליגת העל, אך ספק אם תצליח להשתלב בפלייאוף העליון ולהציג כדורגל מרשים, כפי שהם היו רגילים לאורך השנים.
הפועל חיפה, במפה שלה היא עתידה לרדת לליגה הלאומית, אך ייתכן ובסיטואציה ספציפית, יקרה נס למאמן ראובן עטר שיביא תגלית חדשה לקבוצה שתשנה את רוע הגזירה.

 

עננות מעל נתניהו

 

אביה לוי, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בקלפים צופה שנה טובה להרצוג ופרישה מהפוליטיקה עבור בנימים נתניהו

בחירות 2015 – הרצוג נמצא בשנה 5 עם השפעה 1, זה אומר שיש לו סיכוי לשינוי מהותי במצב המקצועי שלו ולכן יש לו סיכוי מאוד גבוה להיבחר לראשות הממשלה, והוא כנראה יבנה קואליציה עם הדתיים. לדעתי תקום ממשלה חברתית, ייתכן שגם שאול מופז יתחבר לממשלה זו.
המצב הכלכלי – יתחילו שינויים מאוד משמעותיים, ינסו לקבל החלטות לשינוי המצב הכלכלי אבל תכנונים אלו לוקחים זמן. נתחיל לראות דברים קטנים משתנים, אבל השינוי הגדול יקרה במהלך ארבע שנים הבאות.
נדל"ן – לא יהיה שינוי משמעותי במהלך 2015, אך יתחילו להכין תוכניות לבנייה מחודשת של דירות. תעצר העלייה הגדולה במחירי הדירות.
יוקר המחיה – יהיה שיפור קל ביוקר המחיה בישראל, אך ייקח כשנתיים עד שהמצב יתאזן.
הבורסה בישראל – מצב הבורסה יהיה טוב, לא יהיו חריגות משמעותיות במהלך 2015, אנשים יכולים להשקיע ולהרוויח.
יש מצב למלחמה? – במהלך 2015 אין סימנים למלחמה נוספת, ייתכן שיהיו פיגועים אך לא ממש מלחמה, נמשיך לשמוע על תקריות נקודתיות.
המו"מ בין ישראל לרשות הפלסטינית – המשא ומתן עם הפלסטינאים יחודש, אך לא יגיעו להסכמות במהלך 2015. הדרישות של הפלסטינאים לא יתאימו גם לממשלה החדשה שתקום וכך תהיה סחבת נוספת.
יחסי ישראל ארצות הברית – בתחום זה יהיה שיפור משמעותי, מכיוון שהממשלה החדשה תעשה הכל כדי לקדם את היחסים. ותהיה קשובה יותר לאמריקאים.
מכבי והפועל חיפה – מכבי חיפה תעבור שנה קשה מאוד עד סוף העונה, לא מסתמנות הצלחות כלשהן. הפועל חיפה תסיים בערך באותו מיקום כמו בעונה שעברה.
משה כחלון – כחלון נמצא בשנה אישית 1 עם השפעה 2, לכן יש לו סיכוי להיבחר. במפה שלו יש סממנים לשינוי והצלחה ברמה המקצועית, שזה אומר כנראה שייבחר למה שהוא רוצה. עם זאת, לא מסתמן שבארבע השנים הבאות ירוץ לראשות הממשלה.
בנימין נתניהו – נתניהו נמצא בשנה אישית 2 עם השפעה 2, משנה שעברה הוא נכנס לתקופה מאוד קשה, מצפה לו עוד שנה קשה. ביבי לא יכהן כראש ממשלה, וכנראה שהוא יפרוש מהפוליטיקה מאוחר יותר לתחומים אחרים.

תומר מקורי האסטרולוג, צופה ממשלת אחדות בת שנה, בגידה של ציפי לבני בברית עם הרצוג וגם פרשה בה יהיה מעורב נתניהו שתסעיר את המדינה

בחירות 2015 – הבחירות הקרובות הולכות לכיוון של ממשלת אחדות, אחרי שנה מדינת ישראל שוב תלך לבחירות. עדיין ביבי יבחר אבל עם מעט כוח השפעה בממשלה, כמו זאת הנוכחית
המצב הכלכלי – המצב בכלכלה ממשיך להיות קשה עקב ההוצאות הביטחוניות.
נדל"ן – מפת המדינה מראה שהממשלה כן תעניק דיור ציבורי לעם, אבל לא כרגע. המצב צריך להגיע לנקודת רתיחה ואז יבוא השינוי. הממשלה החדשה שתקום תתפוצץ שוב בגלל נושא הדיור ויוקר המחיה, כשהדגש על דיור בר השגה . בועת הנדל"ן תמשיך לגדול ותתפוצץ לממשלה ולבנקים בפרצוף, כי לאנשים פשוט לא יהיה איך לשלם את המשכנתאות.
יוקר המחיה – נושא זה עלה לכותרות בקיץ 2012, כשהציבור יצא לרחובות עם כניסתו של אורנוס למזל טלה הצעיר והלוחמני. מגמה זו של המהפכה הצרכנית תלך ותתחזק והתוצאות שלה יגיעו בשנת 2015 ו-2016 – כרגע המצב אקוטי על הקצה. מצב הבורסה – שבתאי בקשת מסמל שינויים ניהוליים, חוקים חדשים והגבלות שיביאו למגמה יציבה ויותר שקופה.
תהיה מלחמה? – ישנה מגמה של אי יציבות ביטחונית וסכנה לעוד מבצע. סכנת פיגועים וטרור חוזרת בין החודשים ינואר עד יוני 2015, ישנה אפשרות שזה ישפיע על הבחירות לממשלה ונדרש לדחות את הבחירות, או שתקום ממשלת חירום. זה יהיה משהוא גורלי. יופיטר 90 לראש דרקון ושמש של מדינת ישראל בבית האויבים הגלויים. מדינת ישראל תהיה חייבת לתקוף תקשורתית, מפני שבשנים הקרובות התקשורת העולמית נגדנו.
משא ומתן עם הרשות הפלסטינית – המגמה בנושא זה לצערי לא מזהירה עקב העקשנות שלנו וגם שלהם (ישראל בת מזל שור – מזל רכושני עקשן וכוחני ), אך בסוף לא תהיה ברירה ואנחנו והם נדבר.
יחסי ישראל ארצות הברית – הם תמיד יהיו טובים. שמש של ארה"ב -"אבא", יושבת על הוונוס של מדינת ישראל, שזה יחסים וכסף.
הברית לבני והרצוג- מבט קצר על המפות שלהם מראה על בגידה של לבני בהרצוג. תהיה להרצוג אכזבה ומפח נפש, האחדות שלהם תתפוצץ ולא תחזיק מים.
בנימין נתניהו- רואים את הפופולאריות שלו מתחזקת, אבל במקביל בחודשים הקרובים רואים פרשת שחיתות או מין שקשורה אליו, ותפתח תיבת פנדורה שלו שתעשה המון רעש

שנת 2015 לא תהיה טובה יותר מ-2014. אילוסטרציה

שנת 2015 לא תהיה טובה יותר מ-2014. אילוסטרציה

מלי ברזילי האסטרולוגית, גם היא צופה ממשלת אחדות קצרת ימים ומצב כלכלי שילך ויחמיר

בחירות 2015 – הבחירות הקרובות אמורות להתרחש תחת השפעות של אוראנוס/פלוטו: ענקים שמימיים שיצרו שינויים דרמטיים לאורך ההיסטוריה האנושית (לדוגמה מלחמות חובקות עולם, שינוים דרמטיים בכלכלה ותרבות), לצד ליקוי חמה שמספר על שינוים הרי גורל במנהיגות. למרות זאת רואים שדפוסים חוזרים על עצמם ולא ניתן למצוא מנצח בבחירות שיכול להרכיב ממשלה ללא אחדות ("אחדות"), כשברור מעבר לכל ספק שהממשלה שתוקם לא תסיים את הקדנציה.
המצב הכלכלי – הוא ממשיך להתדרדר וכמות עצומה של אנשים הולכת ומצטרפת על בסיס יומי לעוני, למעשה העוני מתחיל לנגוס גם במקומות שנדמה היה שלעולם לא יגיע אליהם.
הנדל"ן – מחירי הנדל"ן ימשיכו לעלות למרות שאין עלייה דרסטית. יש תחושה שהחלום של הבית הופך להיות בלתי מושג.
הבורסה- תהיה במגמות של עליות וירידות, גרפים עולים ויורדים באופן לא צפוי, רצפים לא הגיוניים כשנוצרת מגמה של צמיחה לכאורה, אך ההתדרדרות מחכה מעבר לאופק.
תהיה מלחמה? – כרגע לא צפויה מלחמה, אך יש דריכות לא רגילה שיכולה להתפוצץ בכל רגע. כל עוד יהיה פילוג בעם, סכסוך וחוסר יכולת לצור אחדות, אנו חשופים בכל הגזרות ללא מעט הפתעות.
משא ומתן עם הפלסטינים – הוא לא מתקדם, כיוון שאין מנהיגות ברורה שניתן לצור שיח עימה. מצד שני, גם אצלנו אין מנהיגות שיכולה לקחת אחריות כרגע ולצור חוזים מחייבים לעתיד. יותר מדי גורמים משתנים בתוך משוואה לא ברורה, שלא מובילה למקום של תוצאות.
יחסי ישראל ארצות הברית – אובמה מתמודד עם קשיים מבית, על רקע כלכלה שלא משתקמת, גזענות, פחד מאיום האסלאם וצורך עז להמשיך להיות האמא של אומות העולם. ממקום זה ישראל לא זוכה לקרדיט גבוה במיוחד כשהיא מציגה תמונה של מנהיגות שלא עוקבת בעיניים עצומות אחרי האמירה של ארצות הברית. לכן השיח לא פשוט, ותהיה חוסר הסכמה ומתח שמלווה לאורך הדרך.

אז נראה לפי תחזיות המתקשרים, האסטרולוגים והנומרולוגים שהולכת להיות לכולנו שנה קשה, שנה שבה המצב הכלכלי יהיה אף גרוע יותר. הנחמה? לפי התחזיות גם המנהיגים שלנו לא ילקקו דבש. אבל אתם הרי יודעים מה אומרים על צרת רבים. אז עדיף שנאחל לכולם שנה אזרחית טובה יותר מהתחזיות.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין

 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

  רגע לפני עונת הרחצה: הכל על ניתוחי חזה

  בחזה מורם: הקטגוריה המבוקשת ביותר בתחום הפלסטי היא שינוי גודל וצורת החזה; הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני מנהל מרפאת כללית אסתטיקה מסביר הכל על ההליך
 • "נכנסתי לסטטיסטיקה", אמרה דינה בקול רועד.

  "הותקפתי מינית והחלטתי שזה בחיים לא יקרה שוב"

  מיומנה של סטודנטית: אחרי שלירז הותקפה מינית, היא החליטה שאיש לא יוכל לפגוע בה יותר
 • האם אני הבעיה? ממש לא.

  "למי את מחכה? את כבר לא ילדה. תתפשרי"

  מיומנה של סטודנטית: יש גיל מסוים שכבר מוזר להיות לבד. האם זה אומר שחייבים להתפשר?
 • "אם את נכנסת מהר מדי למיטה את זורמת. אם לא, את שמרנית"

  מיומנה של סטודנטית: נכנסתם למיטה והוא לא התקשר?
 • תוכיחי לה שהוא עושה לך טוב.

  מה עושים כאשר מפחדים להתאהב?

  איך מתמודדים עם הפחד מהתאהבות ומפגיעה, ופותחים שוב את הלב בפני האדם המיוחד?
 • "היא החברה הכי טובה שלי, אין דבר שהיא לא יודעת עליי ושאני לא יודעת עלייה".

  "התחלתי לצאת עם מישהו, והחברה הכי טובה שלי כועסת עליי"

  היינו עושות הכל ביחד. יוצאות, מבלות, מדברות על הכל. עכשיו התחלתי לצאת עם מישהו, ואני מרגישה שהיא כועסת עליי בגלל זה
 • "כיף לנו יחד, אבל עד שזה מגיע לאינטימיות"

  "כיף לי איתו, אבל אני לא נמשכת אליו"

  הכי כיף לי איתו בעולם. הוא מקשיב לי, מפנק אותי, מצחיק אותי. הבעיה היא שכשאנחנו מגיעים למיטה, אני סולדת ממנו. מה לעשות?
 • צריך לקחת סיכונים כדי להיות מאושרים.

  מיומנה של סטודנטית: האם באמת אפשר להישאר ידידים?

  "אולי עדיף שפשוט נישאר ידידים": האם זהו משפט פרידה קלאסי או משהו שבאמת אפשר ליישם?
 • מיומנה של סטודנטית: מתי להיכנס למיטה עם גבר?

  שאלה שמטרידה נשים רבות היא מתי להיכנס עם הבחור החדש למיטה. אז יש תשובה חד משמעית, וגם: איך תדעי שהוא לא איתך רק בשביל מטרה אחת?
 • אל תחטטו אחד לשני בנייד. תנו אמון.

  "אתה לא אוהב אותי כמו פעם"

  למה בהתחלה הכל מושלם וורוד, ואחרי תקופה האהבה דועכת? כמה טיפים איך לשמור על האש במערכת יחסים
 • תכירו את האדם שמולכם באמת לפני שאתם ממהרים.

  TURN OFF: עשה ואל תעשה בדייט ראשון

  מיומנה של סטודנטית: מה לעשות ומה לא לעשות בדייט ראשון. אתם חייבים לאמץ את זה
 • מי משלם? אתה!

  גבר, תוציא את הארנק בדייט

  הגיע הזמן להכריע בשאלה הנצחית: מי משלם בדייט ראשון? התשובה: אתה. וכל הסיבות לפנייך
 • אלעד. בן 19 בנופלו.

  "הזיכרונות לא מרפים, אין שנייה ביום שאני לא חושבת עליו"

  מוצקין זוכרת: 15 שנה אחרי מותו של סמל אלעד פולק ז"ל מקריית מוצקין בגזרת רמאללה, מדברת אימו אורלי על הגעגועים, על ההנצחה של אלעד בקריית מוצקין ועל הספר שהיא כותבת. ראיון עם מנטורית
 • מיהן החיפאיות הידועות שמובילות קמפיין שמכניס אגרוף לבטן?

  חלי ממן ויערית שושן הן רק חלק מרשימת הנשים שמשתתפות בקמפיין ענק שיצא לדרך
 • "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen
 • שמעת מה שמעתי? פסטיבל הבלוז

  עשרים ושלוש שנים אחרי שפרח ודעך בחיפה, חוזר פסטיבל הבלוז בפעם השלישית – לתל אביב. בין המופיעים: תמר אייזנמן, ירון בן עמי ודני דורצ'ין
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי? להיטי קיץ 2016 שבאים עליכם לטובה

  איזי, אליעד מלכי, ליאור נרקיס, סטטיק ובן אל תבורי, פאר טסי ועדן בן זקן ועוד…כל הלהיטים שיעשו לכם נעים בקיץ 2016