תביעת גירושין: מה גרם לאשה הצעירה להתמוטט בירח הדבש?

חיי הנישואין הסתיימו כבר בירח הדבש שחגג הזוג הצעיר באי היווני מיקונוס. מה גרם לאשה להתמוטט ולשוב ארצה?
 

זוג צעיר באמצע שנות העשרים לחייו, שהכיר במהלך השירות הצבאי ובמשך שבע שנים ניהל קשר צמוד, החליט למסדו לפני חודשיים ולעשות זאת באירוע מרשים עם 500 מוזמנים.

לאחר מכן, חגגו השניים בירח דבש "מהאגדות" כהגדרת האישה, אבל החלומות התנפצו כבר ביום השני לשהותם במיקונוס- האי היווני האקזוטי.

 

נסעו לירח דבש ביוון, חזרו הישר למדרגות הרבנות. צילום אילוסטרציה

 

באמצעות עורכת הדין שרין סולן, טוענת האישה כי למרות שהיתה קרובה מאד, בשבע השנים האחרונות,  למי שהיה החבר היחיד שלה והפך לבעלה, היא לא תיארה לעצמה כי במקביל לחיים איתה, שהיו מלאי חוויות, כהגדרתה, ניהל הבעל הטרי קשר עם כמה וכמה צעירות ועם חלקן נהג לחלוק רגעים אינטימיים וסוערים.

עו"ד סולן ציינה כי כבר בלילה הראשון באי היווני מיקונוס, גילתה האישה במכשיר הטלפון של בעלה, התכתבויות ומיילים שלא יכלה לגלות כשהייתה בקשר רצוף איתו כי מעולם לא התגוררו יחד.

היא ביקשה ממנו הסברים, אבל הבינה כי אין לה עם מי להמשיך את הדרך, נטען בבקשת גירושין שהוגשה במלאת שבוע ימים מיום שבירת הכוס תחת החופה.

 

האשה לא השתכנעה כי חלק מההתכתבויות היו טריות למדי. צילום אילוסטרציה

 

הבעל ניסה להסביר כי מה שהיה לו עם נשים אחרות, שייך לעבר ועכשיו הוא מסור ונאמן, אבל האישה הצעירה לא השתכנעה, כי חלק מהתכתבויות שגילתה היו מהחודשים האחרונים, כשהשניים היו עסוקים בהכנות לחתונה.

היא התמוטטה ביוון, הזעיקה את אחותה מישראל ויחד הן חזרו ארצה בנפרד מהבעל. הבעל הבהיר לאשתו עם שובו כי תהיה זו עוגמת נפש אדירה להתגרש אחרי אירוע כל כך מרשים וחגיגה כל כך מפוארת.

"עדיף להרוס הכל עכשיו ולא לסבול כל החיים", אמרה האשה  והחליטה בכל זאת להתגרש. בני הזוג מנהלים את ההליכים לחלוקת הרכוש ולגירושין, בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות