דנה ספקטור מגיעה למרכז פנורמה

דנה ספקטור עיתונאית, מנחת טלוויזיה ורדיו, ומרצה מבוקשת בארץ מגיעה למרכז פנורמה להרצאה סוחפת על עידן הפייסבוק ועל תפקידנו בו
מרכז פנורמה, הבית של ההרצאות, מזמין את הקהל הרחב לפגוש את הכוכבת דנה ספקטור, עיתונאית, מנחת טלוויזיה ורדיו ומרצה מבוקשת בארץ: לספקטור טור שבועי קבוע ב"ידיעות אחרונות" אשר מתפרסם במוסף 7 ימים: "בקרוב אגיע רחוק" ועוסק בחייה האישיים.

דנה ספקטור מגיעה למרכז פנורמה. תמונה: יחסי ציבור

דנה ספקטור מגיעה למרכז פנורמה. תמונה: יחסי ציבור

 

בעבר ספקטור הייתה ממנחות תכנית האקטואליה "בנות" בערוץ הוט 3, השתתפה בסרט תיעודי "הבטן הרכה שלי" אודות אכילה כפייתית, דיאטות והשמנה ועסקה בעשייה טלוויזיונית ועיתונאית. כמו כן השתתפה ספקטור בתוכנית הראשונה "מחוברות" ששודרה בערוץ הוט 3. בשנת 2013 ועד היום מגישה דנה יחד עם בן זוגה רן שריג (תסריטאי- "רמזור", "האלופה" ועוד רבים, סופר ומנחה) תוכנית רדיו ב – FM103.

ספקטור תגיע להרצות על עידן הפייסבוק, שנדמה שכולנו משתפים בו, אבל מה קורה לאישה שלקחה את השיתוף צעד אחד רחוק מדי?

דנה ספקטור בהרצאה על היופי, העצב והצחוקים שיש בחיים של שיתוף ואמירת אמת, דרך סדרת סיפורים אישיים ביותר. על הסדרה מחוברים ונקניקיות שעשו המון נזק, על הגרושים המתוקשרים ומרדכי וענונו, על הטור האישי ומה הוא עשה לאמא שלה וליחסים שלה עם הירקן. ובעיקר, על למה כדאי לחיות חיים אדומים, חיים של תשוקה הבעה ואומץ, ולא להסס ולקפוץ באנג'י לעבר האמת.

המסר העיקרי של ספקטור הוא אין דבר שלא כדאי לשתף כי ההסתרה היא אומללות שתוקעת אותנו.

ה-26.6 יום רביעי בשעה 17:00, הכניסה חופשית!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה