הבחירות ללשכת עורכי הדין: נצחון גדול לעו"ד תמי אולמן שתמשיך להוביל את מחוז חיפה

יו"ר לשכת עורכי הדין במחוז חיפה, עו"ד תמי אולמן, ניצחה שוב בבחירות עם רוב מוחץ של 85 אחוז. סיעת "הצלחה" בראשה עומדת עו"ד בלה מצגר רשמה גם היא הצלחה כאשר גרפה שני מנדטים, כמפלגה חדשה בת חודשיים בלבד
עו"ד אבי חימי נבחר לתפקיד יו"ר לשכת עורכי הדין הארצית. בחיפה זכתה עו"ד תמי אולמן ורשמה נצחון מוחץ. היא תמשיך לעמוד בראש וועד מחוז חיפה.

38 אחוז מעורכי הדין במחוז חיפה הצביעו אתמול (שלישי) בבחירות לוועד מחוז חיפה. מדובר בנתון מרשים ובמיוחד מול אחוזי ההצבעה הנמוכים ברמה הארצית, אשר עמדו על 16 אחוז בלבד.

לפני שעה קלה נודע כי עו"ד אבי חימי הוא המנצח בבחירות ויעמוד בראש לשכת עורכי הדין הארצית. עו"ד תמי אולמן ניצחה שוב בבחירות המקומיות ללשכה בניצחון מוחץ של 85 אחוז מהקולות והיא תמשיך לכהן כיו"ר מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין.

 

עו"ד תמי אולמן במרכז עם עו"ד אבי חימי יו"ר ועד לשכת עורכי הדין הנבחר. צילום מתוך פייסבוק תמי אולמן

אחת ההצלחות היפות שנרשמו בבחירות באיזורנו היא סיעת "הצלחה", סיעה חדשה לחלוטין, אותה הקימה לפני חודשיים בלבד עו"ד בלה מצגר ואשר גרפה בבחירות שני מנדטים.

יחד עם עו"ד מצגר שפעלה ללא לאות גם בחודשי הריונה המתקמים (מצגר ילדה רק לפני כשבועיים), זכה במושב הנכסף גם עו"ד דוד מזרחי, שעמל קשה מאוד בבחירות לוועד המחוז.

עו"ד מצגר צפויה להיות סגנית יו"ר לשכת עורכי הדין הארצית ואילו היא ועו"ד מזרחי – ייטלו חלק בוועדות הארציות בלשכה.

 

עו"ד מזרחי אמר היום:

"אני מאוד מתרגש, הקמנו את הסיעה, בראשות עו"ד בלה מצגר, רק לפני חודשיים. אנחנו מספר צעירים אנרגטיים, ללא תקציבים, ללא הבטחות לתפקידים או לדילים בלשכה. באנו לעשות שינוי, עם הרבה אנרגיה ודם חדש. תמכו בנו מכל קצווי המפה, קיבלנו תמיכה גדולה מאבי, יו"ר ההסתדרות משה מזרחי וגם מסגן ראש עיריית, חיפה, עו"ד דוד עציוני ובכירים נוספים, ואנחנו מאוד שמחים ונרגשים".

 

פעלה ללא לאות גם בחודשי הריון מתקדמים. בתמונה: עו"ד בלה מצגר ועו"ד דוד מזרחי. סיעה טריה עם שני מנדטים

שר המשפטים אמיר אוחנה התקשר לפני שעה קלה לברך את יו״ר לשכת עורכי הדין הנבחר, עו״ד אבי חימי.

"אבי ידידי היקר, הוטלה עליך משימה כבדה על ידי ציבור עורכי הדין. אני סמוך ובטוח שנדע לפעול יחד בשיתוף פעולה, ולהשיב את מערכת המשפט, שלשכת עורכי הדין היא חלק מרכזי בו, לימי הזוהר שלה", אמר השר אוחנה.

שר המשפטים שוחח גם עם עו"ד ציון אמיר שהתמודד מול עו"ד חימי, שיבח אותו על ניהול מסע בחירות מכובד וחיזק את ידיו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות