המשטרה פענחה את תיק הרצח של דניאל חלבי

פוענח תיק הרצח של דניאל חלבי מדלית אל כרמל שהרצח בחודש מאי האחרון ביישוב. הבוקר הוגשה הצהרת תובע כנגד החשוד ברצח
 

המשטרה פענחה את תיק הרצח של דניאל חלבי, שנדקר למוות בתאריך 25.5.19 בדלית אל כרמל והגישה הצהרת תובע כנגד החשוד.

בתום חקירה מאומצת שניהלה היחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז חוף, פענחה המשטרה את התיק בו נדקר למוות דניאל חלבי, בדלית אל כרמל.

הבוקר (ראשון) הוגשה הצהרת תובע כנגד החשוד – ויאם חסן (20) אף הוא תושב דלית אל כרמל.

 

זירת הרצח של חלבי, 25.5.2019. צילום: דוברות המשטרה

 

ראשיתה של החקירה, עם קבלת הדיווח במוקד 100 בתאריך 25.5.19 בשעות הצהריים, בדבר קטטה שהתלקחה באחד הרחובות בישוב דלית אל כרמל.

למקום הגיעו צוותי מד"א אשר טיפלו בחלבי, שנפצע באורח אנוש מדקירות. בהמשך הוא פונה אל בית החולים רמב"ם ובתום ניסיונות החייאה נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

בתוך כך, משטרת ישראל ניהלה חקירה מורכבת, במסגרתה נגבו עדויות ממספר רב של אנשים וחוקרי זירת עבירה של הזיהוי הפלילי איתרו ודגמו את כלל הממצאים הנדרשים מהזירה, לצד איסוף ממצאים נוספים והפעלת אמצעים טכנולוגים, בכדי להגיע לחקר האמת ולחשוף את החשוד ברצח.

מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט כאשר עפ"י החשד הרקע לאירוע הנו סכסוך אישי בין השניים, אשר כלל גם ויכוח שהתפתח  קודם לכן בינהם – בבריכת הישוב.

הבוקר (ראשון) הוגשה הצהרת תובע ובימים הקרובים יוגש ע"י פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום כנגד החשוד ובקשה למעצר עד תום הליכים.

"משטרת ישראל פועלת ביתר שאת למניעת עבירות אלימות ואוכפת באפס סבלנות כנגד אלה המסכנים את שלום הציבור ובטחונו וככל שמתבצעת עבירה מסוג זה, מפעילה המשטרה את כלל היחידות והאמצעים העומדים לרשותה, על מנת למצות את מלוא חומרת הדין עם פורעי החוק, כך שיורחקו מהחברה שומרת החוק ויוצבו אחרי סורג ובריח", כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות