איפה עומר אדם יופיע בצפון בקרוב?

היכן יופיע בקרוב הזמר עומר אדם בצפון? >>>
זה לא חלום: לאחר שמילא כל היכל ואצטדיון אפשרי, עומר אדם – השם החם של המוסיקה במדינת ישראל יופיע בפסטיבל הכליזמרים ה-32 שיתקיים בין התאריכים 12-14.8.2019 בצפת.

במהלך השבועות האחרונים ביצע ראש עיריית צפת שוקי אוחנה סקר מיוחד במהלכו ביקש לשמוע מתושבי העיר איזה אומן ירצו שיופיע במהלך הקיץ בעיר. בסקר זכה עומר אדם לרוב מוחץ ובעיריית צפת בחנו את הדרכים להביא את הכוכב הגדול לראשונה לעיר הצפונית.

יחד עם צוותו של אדם הוחלט על יצירת קטע כלייזמרי ייחודי שיבוצע בלעדית במופע שיתקיים בפסטיבל.  המופע של אדם יינעל את פסטיבל הכליזמרים ה32 בצפת.

עומר אדם יגיע לצפת. צילום: שרון רביבו

עומר אדם יגיע לצפת. צילום: שרון רביבו

 

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: ״בחנו מספר אופציות לחדש ולרענן את פסטיבל הכליזמרים ה32 לצד השמירה על ציביון הפסטיבל ומאפייניו, הצוות של עומר אדם שיתף פעולה באופן מוחלט מרגע הפנייה והדבר אפשר לנו להביא לתושבי צפת את מי שהם כל כך רוצים לראות בצפת, להתאים אותו לכליזמרים וליצור חידוש מרענן לפסטיבל הכליזמרים ה-32 שיהיה השנה גדול, מרשים, חגיגי ומפתיע במיוחד. אני מזמין את עם ישראל להגיע ולחגוג איתנו בצפת- עיר הפסטיבלים, עיר שאין עוד כמוה בעולם״.

המופע יהיה פתוח לקהל הרחב וללא תשלום!

במסגרת הפסטיבל השנה יופיעו למעלה מ-100 הרכבים שונים, נגני וזמרי כלייזמרים מהארץ והעולם וכן אמנים כמו עומר אדם, מירי מסיקה, להקת שלוה, בן סנוף, נרקיס, יובל דיין ועוד. בנוסף יתקיימו סיורים ללא תשלום ברחבי העיר העתיקה, הרצאות ויפעל מתחם קולינארי מיוחד.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם