תקיפה במסעדה בכפר ויתקין: תושבת חיפה נעצרה בחשד ששברה את אפה של מלצרית

רק לפני יומיים הוגש כתב אישום בגין תקיפה נוספת במסעדה. סרטון של התגרה שהופץ ברשת עורר סערה
 

משטרת ישראל עצרה אתמול (רביעי) חשודה תושבת חיפה, לאחר שתקפה מלצרית במסעדה בכפר ויתקין.

השבוע התקבל במשטרת ישראל דיווח על אלימות במסעדה בכפר ויתקין. מבדיקה ראשונית של חוקרי המשטרה עולה כי מלצרית במסעדה הותקפה על פי החשד על ידי אישה בת 60 מחיפה.

החשודה נכנסה למסעדה כשבידה אוכל וסורבה בקבלת שירות. בתגובה, החשודה תקפה את המלצרית שנחבלה באפה. המלצרית פונתה לקבלת טיפול רפואי לבית החולים הלל יפה בחדרה.

אתמול זוהתה החשודה, כאמור תושבת חיפה, לאחר שאותרה על ידי השוטרים ונעצרה לחקירה בתחנת המשטרה. בסיום חקירתה שוחררה האשה בתנאים מגבילים ובהם גם מעצר בית למשך חמישה ימים.

חקירת האירוע נמשכת.

 

תושבת חיפה החשודה בתקיפת מלצרית נעצרה אתמול. צילום אילוסטרציה

 

כזכור, רק ביום שלישי השבוע הוגש כתב אישום נגד תושב חדרה (36), בעקבות תגרה אלימה במסעדת "בית הפנקייק" בכפר ויתקין. סרטון מהאירוע הופץ ברשתות החברתיות ועורר סערה רבה.

מכתב האישום עולה כי ביום 15.6.19 נכנס הנאשם למסעדה בקניון בכפר ויתקין ואיים על מלצרית במקום ואף תקף אותה לאחר שדרש לשבת בשולחן פנוי. המלצרית השיבה לו כי אינו יכול לשבת בשולחן משום שאחרים הגיעו לפניו וממתינים למקום במסעדה.

בתגובה איים הנאשם על המלצרית כי "יעיף לה סטירה" ובהמשך היכה אותה בלחי וניגש והתיישב בשולחן בכניסה למסעדה. אחראית משמרת פנתה לחשוד ושאלה לפשר מעשיו והוא בתגובה קילל אותה, זרק לעברה צלחת נירוסטה ,וניסה לרדוף אחריה כשנמלטה לתוך המסעדה אך נעצר על ידי אורחים ועובדים במקום. בהמשך הנאשם שב למסעדה כשהוא אוחז בידו בכפכף, חיפש את אחראית המשמרת וכל זה כשהוא צועק: "איפה המתולתלת הזאת?".

 

צילום מסך מתוך הסרטון שעורר סערה ברשת: התקיפה בבית הפנקייק לפני כשבועיים

 

עוד עולה מכתב אישום כי הנאשם נכנס למטבח המסעדה ואיים על הטבח ועל שאר העובדים: "אני אראה לכם אחד אחד, אני אפרק אתכם". וקילל אותם על רקע מוצאם הערבי. הנאשם היכה את העובדים בידיו ואף לקח כלי עם מים והשליך אותו על אחד העובדים ועל דלפק המלצרים.

בהמשך, לקח סכו"ם, כוסות, קפה חם ועוד והשליך אותם לעבר אחראי המשמרת ושאר העובדים במסעדה. אחראי המשמרת ניסה להתגונן מפניו באמצעות כיסא שהחזיק בידיו ובתגובה, החשוד לקח קערה והיכה את האחראי בפלג גופו העליון שוב ושוב. כתוצאה מהתקיפה, נגרמו לאחראי המשמרת שריטות ואדמומיות בפנים וביד והשרשרת שענד נקרעה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות