התכנית הכלכלית של ערוץ 12 בדקה ומצאה: רשת ויקטורי הרשת הטובה ביותר לביצוע הזמנות אונליין

נחת רב הוסב לאייל רביד, המנכ"ל והבעלים של רשת ויקטורי, לאחר פרסום המבחן של התכנית הכלכלית בערוץ 12, במסגרתו זכתה הרשת כרשת הטובה ביותר לביצוע הזמנות אונליין
בסוף השבוע שעבר, ערכה התכנית הכלכלית של ערוץ 12, "תכנית חיסכון" מבחן מקיף לשירותי האונליין ברשתות השיווק הנבחרות והגדולות בישראל. הבדקה התמקדת בעיקר בשאלות של איזו רשת מספקת את השירות הטוב ביותר ושולחת לנו את המוצרים האיכותיים ביותר, אך לא רק אלא גם בטמפרטורת המוצרים בהגיעם אל היעד. במבחן נבחנו הרשתות "רמי לוי", "יינות ביתן", "ויקטורי" ו-"שופרסל".

רשת ויקטורי תורמת מדי שנה לעמותות המגייסות מזון וציוד לנזקקים, מעבירה משלוחי מזון לכל מקום בו הם דרושים ומשתפת פעולה באופן קבוע עם עמותות שונות

מהמבחן שנערך, ללא ידיעת הרשתות, על ידי כתבת הצרכנות של הערוץ מעיין פרתי, נודע כי רשת "ויקטורי", היא הזוכה הגדולה במבחן. למעשה, ויקטורי אונליין מאפשרת לקונה חווית קנייה חדשנית, קלה, פשוטה ומהירה ביותר מצד אחד ומנגד גם מספקת את השירות הטובה ביותר בהגעה אל היעד.

אייל רביד מנכ"ל רשת ויקטורי מוביל את הרשת להישגים כבירים. 

מעבר להיותה רשת שיווק מצליחה, סיוע ועזרה לקהילה הוא חלק בלתי נפרד ממטרות החברה. רשת ויקטורי תורמת מדי שנה לעמותות המגייסות מזון וציוד לנזקקים, מעבירה משלוחי מזון לכל מקום בו הם דרושים ומשתפת פעולה באופן קבוע עם עמותות שונות, כך ממש לדוגמה בימים אלו, הרשת מקיימת מבצע התרמה נרחב בשיתוף פעולה עם עמותת רוח נשית, במסגרתו קוראת הרשת לקהל לקוחותיה לתרום שני שקלים לטובת מינוף פעילויות העמותה המקדמת עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות. בנוסף, רשת ויקטורי תורמת לחברה באמצעות פרויקטים מיוחדים אותם היא יוזמת לטובת הקהילה.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות