רשימת 50 הנשים המשפיעות של מגזין הפורבס: באיזה מקום דורגה ראש עיריית חיפה?

במגזין נכתב בין היתר: "ד"ר עינת קליש רותם, דמות אופוזיציונרית בולטת במועצת העיר, כבשה את ראשות העיר השלישית בגודלה בישראל בניצחון גדול"
 

כבוד גדול לראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, אשר דורגה במקום התשיעי ברשימת 50 הנשים המשפיעות של מגזין הפורבס.

 

גאווה וכבוד. מקום תשיעי ברשימת 50 הנשים המשפיעות של הפורבס. ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

 

על קליש רותם נכתב במגזין הנחשב, כך: 

"ראשת העיר חיפה. 15 שנה ישב יונה יהב בלשכת ראש העיר בחיפה, עד שהגיעה ד"ר עינת קליש רותם, דמות אופוזיציונרית בולטת במועצת העיר, וכבשה את ראשות העיר השלישית בגודלה בישראל, בניצחון גדול.

לקליש רותם, אדריכלית ומתכננת ערים בהשכלתה, יש תוכניות מרחיקות לכת לקידום נושאי התרבות, העסקים, הפחתת זיהום האוויר וחיי התושבים בחיפה וכבר כעת, שבעה חודשים לאחר שהתיישבה בכיסא ראש העיר, מורגשת בעיר הרוח החדשה. "נכון להיום בישראל יש מטרופולין אחד. יש כאלה שחושבים שזה מספיק, אבל לדעתי ישראל צריכה שניים", היא אומרת. "ירושלים ובאר שבע לא יכולות להיות כאלה, כל אחת מסיבות אחרות. הפוטנציאל היחידי למטרופולין שני הוא חיפה, ולכן חיזוקה חשוב לכלל המדינה".

קליש רותם, נשואה ואם ל-2, היא בעלת חגורה שחורה בקארטה", צויין עוד בפורבס.

 

מקום תשיעי. צילום מתוך המגזין

בשלישייה הפותחת של הרשימה היוקרתית, תוכלו למצוא את נשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות (במקום הראשון), אחריה יו"ר קבוצת שטראוס, עופרה שטראוס ובמקום השלישי את מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק-עמינח.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות