שעת סיפור: מהתלמידים לנשיא המדינה

ראש העירייה אלי דוקורסקי שלח לנשיא המדינה, יו"ר הכנסת ושר החינוך את הספר "ילדי קרית ביאליק מספרים", בו מובאים סיפורים פרי עטם של תלמידי כיתה א'

הסופרים הצעירים. הגיעו לנשיא המדינה. צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק

הסופרים הצעירים. הגיעו לנשיא המדינה. צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק

לפני סיום שנת הלימודים חולק הספר "ילדי קרית ביאליק מספרים" לתלמידים מסיימי כיתות א'. הספר כולל סיפורים פרי עטם של תלמידי כיתות א' משבעת בתי הספר היסודיים בעיר. הספר יוצא בסיומה של כל שנת לימודים והוא מסכם את פרויקט לעידוד הקריאה שיזם ראש העירייה אלי דוקורסקי לפני כחמש שנים. במסגרת הפרויקט, מעביר ראש העירייה בעצמו את שעת סיפור שבועית ולאחר ההקראה מקיים דיון עם לתלמידי כיתות א' בבתי הספר בעיר.
כמדי שנה, ראש העירייה אלי דוקורסקי גם הפעם את הספר המקסים שבו סיפורי הסופרים הצעירים של קריית ביאליק לנשיא המדינה, ראש הממשלה , יו"ר הכנסת ושר החינוך כדי שיתוודעו לכישרונם הספרותי של ילדי קרית ביאליק.
לפני שלוש שנים הציבה עיריית קרית ביאליק לאורך טיילת רבין שביל הליכה שלאורכו נפרסו עמדות של סיפורים אשר נכתבו על ידי תלמידי כיתות א' בבתי הספר היסודיים ונבחרו מתוך הספר "ילדי קרית ביאליק מספרים" – מיצג יחיד מסוגו בארץ.
מסורת פריסתן של עמדות ספרים עליהן מוטבעים סיפורי תלמידי כיתות א' בעיר תורחב בעתיד לטיילות המוקמות בעיר ולגינות הציבוריות השונות כדי לעודד את חווית הכתיבה והקריאה של ילדי העיר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק