הפגנת הורים הערב בחיפה ובקריות: "הורים יקרים, זהו צו השעה! צאו מהמקלדת ובואו להפגין"

במסגרת מחאה ארצית, יפגינו הערב הורים בגן האם בחיפה ובצומת צבר בקריית ביאליק, במחאה על מקרי ההתעללות בילדים ובדרישה להגדלת התקנים ולפיקוח על הנעשה בגנים הפרטיים. גם בנהריה יפגינו ההורים
 

"הורים יקרים, זהו צו השעה!!! צאו מהמקלדת ובואו להפגין!!!", כך קוראים בימים האחרונים הורים, מארגני המחאה הארצית שתיערך הערב (ראשון 7.7.2019) בשעה 19:00, במוקדים רבים ברחבי הארץ.

בחיפה תיערך המחאה בגן האם ואילו בקריות יפגינו הורים בצומת צבר שבקריית ביאליק. גם בנהריה יפגינו הורים סמוך לקניון ארנה
(מתחת לגשר המיתרים).

 

 

ההורים קוראים בפייסבוק לנסות ולשכנע גם ועדי עובדים וארגונים להצטרף למאבק. 

"לאור מקרי ההתעללות הלא פוסקים של מטפלות בילדים וההזנחה הפושעת של המדינה כנגד ילדינו, אנחנו ההורים והילדים, יוצאים לפעילות והפגנה ושמים קץ להתעללות", אומרים ההורים:

"אנחנו קוראים דיי להפקרות על חשבון הילדים שלנו! די להזנחה של מערכת החינוך! אנחנו דורשים פיקוח, הגנה ושמירה על ילדינו! אנחנו דורשים סביבה חינוכית מתאימה! דורשים גוף ממשלתי אחד שיאגד בתוכו את טיפול וחינוך ילדינו במסגרות החינוך השונים (הפרטיים והציבוריים), הוספת תקנים לפי חוק (איש צוות על כל שלושה ילדים), צוות מקצועי שעובר הכשרות והשתלמויות, תנאי קבלה הולמים במגזר הציבורי, שכר הולם לצוות בהתאם, דורשים פיקוח וכמו כן ענישה מחמירה!".

 

דורשים ענישה מחמירה על התעללות בפעוטות. צילום אילוסטרציה

 

ההורים ציינו: 

"אופי ההפגנות לא יהיה אלים. לא נאבק באלימות באמצעות אלימות. ניפגש ביום ראשון ויחד נזעק את זעקת הילדים! אנחנו דורשים מדינה שלוקחת אחריות מגיל 3.5 חודשים והלאה! אנחנו דורשים רפורמה שתוביל למהפכה בחינוך בגיל הרך. הפסקנו לשתוק – היום יוצאים להלחם על זכויות הילדים".

המוקד המרכזי של ההפגנה יהיה היום בערב מול קריית הממשלה, בנייני עזריאלי בתל אביב.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות