בכירי טיב טעם טעם חוגגים בחוצות המפרץ

בכירי הנהלת טיב טעם בראשות חגי שלום- מבעלי טיב טעם, יוסי שלו -סמנכ"ל הסחר והשיווק ואופיר יהושוע – מנהל הסניף, חגגו את פתיחת סניף הדגל בצפון הארץ, שזהו הסניף ה 40 של טיב טעם.

חגי שלום ומשה רוזנבלום משיקים בצפון הארץ: סניף דגל של  טיב טעם בחוצות המפרץ שנפתח בהשקעה של 8 מיליון ₪

חגי שלום: "זהו הסניף הראשון בארץ שישיק את תפיסת המחיר החדש של טיב טעם – אלפי מוצרים זולים במחירים קבועים

מהלך שאחריו יושק בכל סניפי הרשת בישראל"

מימין יוסי שליו חגי שלום חיים חורש ומשה רוזנבלום צלם בן פרידמן

בכירי הנהלת טיב טעם בראשות חגי שלום- מבעלי טיב טעם, יוסי שלו -סמנכ"ל הסחר והשיווק ואופיר יהושוע – מנהל הסניף, חגגו את פתיחת סניף הדגל בצפון הארץ, שזהו הסניף ה 40 של טיב טעם.

מי שהפתיע את הנהלת טיב טעם והצפין לאירוע היה משה רוזנבלום – מנכ"ל קניוני עופר שאמר: "כניסת טיב טעם לחוצות המפרץ הוא מהלך אסטרטגי עבורנו".

האירוע נערך בסניף החדש,  במתחם  הקניות חוצות המפרץ ,  שקושט ועוצב במוטיבים של חגיגת קיץ וכלל בר משקאות ענק לצד דוכני אוכל מכל העולם. האירוע החל בקוקטייל חגיגי, קביעת מזוזה וגזירת סרט .

מימין חיים חורש חגי שלום ומשה רוזנבלום צלם בן פרידמן

את האירוע פתח חגי שלום, בעלי טיב טעם שאמר: "אנו גאים  להשיק את סניף הדגל של טיב טעם בצפון הארץ, במיקום אסטרטגי על ציר תנועה מרכזי המנקז טראפיק גם מאזור הקריות ומחיפה. לדבריו: הסניף ישתרע על שטח של כ- 1,200 מ"ר, ונפתח בהשקעה הנאמדת בכ- 8 מיליון ₪".

עוד הפתיע שלום ואמר: " זהו הסניף הראשון בארץ שישיק את תפיסת המחיר החדש של טיב טעם – אלפי מוצרים זולים במחירים קבועים מהלך שאחריו יושק בכל סניפי הרשת בישראל".

חיים חורש מנכ"ל מתחם חוצות המפרץ אמר: "פתיחת סניף טיב טעם  במתחם חוצות המפרץ מהווה נדבך  נוסף בהרחבת התמהיל הענק המוצע כיום בחוצות המפרץ.  לדבריו: "אני רואה בטיב טעם  כמעדניה חובקת עולם, אשר תהפוך את מיטב התוצרת הבינלאומית לזמינה כאן בצפון לטובת מגזרים רבים מחיפה, הקריות והסביבה,  אשר מצפים  למגוון התוצרת מרחבי העולם."

בתום הנאום נערך טקס שכלל קביעת מזוזה והרמת כוסית שמפנייה.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות