הקלטת הלוהטת: תושב האיזור חשף את זהותו של המאהב של אשתו

הכביסה המלוכלכת נראתה למרחקים: הבעל חשף בבית המשפט לענייני משפחה קלטת לוהטת ובה זהותו של המאהב של אשתו
תושב האיזור פתח בהליכי גירושין נגד אשתו, מה שגרם לו להביך את בתו, שגילתה לפתע כי אמה בגדה באביה ביחד עם החבר שלה…..

האם בתגובה, גילתה כי שכרה משרד חקירות לעקוב אחרי הבעל, אבל גם אחרי בתם, בכדי לאפשר לה "זירה חופשית" להיפגש עם החבר שלה בדירת מסתור.

כל הסיפור הזה, נחשף בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה, שם גם טוען הבעל כי לא זו בלבד שלא מגיע לאשתו דבר מרכושם המשותף, אלא להיפך, היא צריכה גם לשלם פיצוי לבתם המשותפת ולשני ילדיהם על הנזק העצום שגרמה להם.

 

האשה בגדה בבעלה עם חבר של הבת שלה. צילום אילוסטרציה

שלושה בלשים, בת שנפלה קורבן למעללי אימה ושני אחים קטנים שנחשפים לסיפור שמגולל האב בבית המשפט ובפני עורכת דינו שרין סולן, עומדים במרכזו של הסיפור הקשה.

בתצהיר שצירף לתביעת המיליונים שלו, להשאיר בבעלותו את כל החסכונות שנצברו עבור הילדים ואת החלק הארי ברכוש המשותף כדי להבטיח את עתיד ילדיו הוא חושף בין היתר:

"היא ניהלה רומן עם חבר של הבת שלנו", כותב הבעל בתצהיר, "אני לא חושב שהיא ראויה להחזיק בכספים או לקבוע מה יעלה בגורלם של ילדנו בעתיד.

היא לא ראויה להמשיך לחנך אותם. היא לא יכולה להגיד לבתי מה אסור ומה מותר ולבטח לא לעצב את התבגרותם של שני ילדינו הקטנים", טוען כעת האב.

 

"היא לא ראויה להמשיך לחנך את הילדים". צילום אילוסטרציה

כדי לחזק את טענתו, יציג הבעל דוח וצילומים של בלש פרטי ששכר כדי לעקוב אחרי אשתו בה חשד כי היא מנהלת רומן עם גבר אחר, אבל לא האמין שאותו גבר הוא חבר של הבת מזה שנתיים.

האישה מצידה פנתה למשרד חקירות ושני בלשים עקבו אחרי הבעל ואחרי בתה. המעקב אחרי הבת, טוענת עו"ד סולן ,נועד לאפשר לה לדעת איפה היא נמצאת בזמן שהיא נפגשת עם החבר-המאהב שלה. האישה הודתה כי שילמה רק למטרה זו אלפי שקלים לאורך תקופה ארוכה.

 

עו"ד שרין סולן צילום יח"צ

במקביל פנה הבעל בתביעת גירושין לבית הדין הרבני, שם הוא טוען בקצרה כי אשתו זנתה תחתיו. האישה מצידה מתגוננת בעיקר בבית המשפט לענייני משפחה ומנהלת קרב על כמה מיליוני שקלים בכסף וברכוש.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות