שוחרר העבריין אשר הטיל אימה על חברות השכרת רכב באיזור

תושב חיפה נעצר בתחילת השבוע בחשד שהצית בחודש שעבר מספר פעמים את משרדי חברת שלמה סיקסט בנשר ובצ'ק פוסט. במקרה אחר הוא חשוד כי ביצע ירי לעבר מגרשי החברה בשדרות ההסתדרות
 

שופטת בית משפט השלום בחיפה, שחררה הבוקר (רביעי) ממעצר את העבריין הבכיר אשר הטיל אימה ופחד על חברות השכרת רכב באיזור, לאחר שנעצר בחשד להצתות ולביצוע ירי על משרדי ומגרשי הרכב של חברת שלמה סיקסט.

תושב חיפה, בן 47 המוכר למשטרה, נעצר בתחילת השבוע על ידי בלשי היחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז חוף, בחשד שביצע מספר מקרים של הצתות במשרדי חברת שלמה סיקסט במהלך השבועות האחרונים.

ההצתות בוצעו במשרדי החברה ובמגרשי הרכב בנשר, בשד' ההסתדרות שבצומת הצ'ק פוסט ובעכו. כמו כן הוא חשוד בירי לעבר משרדי החברה בצ'ק פוסט.

חשוד במספר הצתות ובביצוע ירי לעבר סניפים של חברת שלמה סיקסט באיזור. צילום: אילוסטרציה

השופטת מריה פיקוס בוגדאנוב מבית משפט השלום בחיפה, האריכה בתחילת השבוע את מעצרו של החשוד, עד היום (רביעי).

סניגורו של החשוד, עו"ד תומר נווה, טען בדיון כי למרשו יש אליבי וכי הוא היה בכלל בחתונה באחד המועדים בהם בוצעה הצתה במשרדי החברה,. עוד טען כי המשטרה טרם בדקה את האליבי, על אף שזהו הדבר הראשון שאמור היה להיבדק.

עוד אמר הסניגור: "בתיק הזה לא רק שאין כלום, אני לא אשתמש במינוחים של ראשי ממשלה גם לא היה כלום, אבל המעצר הזה כל כך מיותר. מגיעים אליו חודש אחרי התלונה, בעוד שהמשטרה מודיעה היום לבית המשפט שבסמוך לאירוע ההצתה השם שלו עלה…. המשטרה מחכה 9 ימים כדי להוציא צו מעצר. אחרי שהיא מוציאה צו מעצר היא מחכה עוד 10 ימים לעצור. אם הוא כזה מסוכן אז אני לא יודע למה חיכו 20 יום מיום העלאת שמו עד ליום המעצר".

הסניגור, עו"ד תומר נוה. צילום: עצמי

 

בדיון הבוקר, הגיעו עו"ד נוה ונציג המשטרה להסכמה בנוגע לשחרורו של החשוד, תוך איסור כניסה למגרשי שלמה סיקסט ברחבי הארץ למשך 30 ימים והפקדת ערבות עצמית על סך 5,000 שקלים, תוך התחייבות להתייצב להמשך החקירה בכל עת שיידרש.

השופטת קיבלה את הסכמת הצדדים והחליטה כי החשוד ישוחרר ממעצר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות