אמירם טובים ורינת מלכת הילדים חושפים את האהבות שלהם בקיץ

אמירם, אבטיח או מלון בבריכה? "ברור שאבטיח" ואת הגלידה איך אתה מעדיף בכוס או בגביע? "ברור שבגביע. וניל למטה ושוקולד למעלה, ותמיד לקראת סוף אני שואב את כל הגלידה מלמטה". רינת מלכת הילדים אוהבת גלידה שכבר לא מייצרים – רום צימוקים, אז היא הפסיקה לאכול גלידות
בקרוב יופיעו בספורטן מלכת הילדים רינת גבאי והסטנדאפיסט המצליח אמירם טובים, אז תפסנו את לשיחה קצרה על הקיץ. היה חם.

צילום יחצ

"אני לא חושב שיש מישהו שלא זוכר מתי ובאיזו בריכה למד לשחות בפעם הראשונה".

אמירם טובים סיפר שבגיל 10, בחופש הגדול, אימא שלו הקפיצה אותו לבריכה העירונית, "ביקשתי מאימא שלי לקנות לי מצופים, היא דחפה אותי למים ואמרה: "אני לא קונה מצופים קדימה לשחות". רינת מלכת הילדים התחילה ללמוד שחייה בכיתה ו' במסגרת חוג השחייה בבית הספר. ובדיוק כמו קורס השחייה בספורטן, תוך 12 שיעורים היא כבר למדה לשחות.

אתם מעדיפים קיץ או חורף, אתם אנשים שאוהבים קור או חום?
שאלנו את מלכת הילדים אם היא שייכת לחורף או לקיץ. "

"אני אדם של קיץ בקיץ ואני אדם של חורף בחורף" אומרת מלכת הילדים "כשנהיה חם מדי אני מתחילה לשנוא את הקיץ וכשנהיה קר אני ממש לא אוהבת את החורף. אני מאוד אוהבת את העונות, עד שזה מציע לקצוות".

לכל אחד מאתנו ישנן עשרות חוויות מהבריכה. מלכת הילדים למשל, לא שוכחת את מוכר הקרטיבים שהיה מגיע וכולם היו מתנפלים עליו. אמירם לעומת זאת זוכר את המציל שצעק לו בבריכה "ילד בבקשה לא לעשות פיפי בבריכה", עניתי לו שכולם עושים פיפי בבריכה, הוא ענה לי "כן אבל לא מהמקפצה".

ספידו צמוד או שורט רחב? כולנו רבנו עם אמא כששכנעה אותנו ללבוש ספידו צמוד ואנחנו התעקשנו על שורט רחב. אמירם סיפר שלפני החתונה לבש ספידו ואחרי החתונה עבר לשורט רחב יותר. מקבלים זאת בהבנה אמירם.

צילום יחצ

אחרי הגלידה והאבטיח חייב להוריד את הקלוריות. שאלנו את אמרים אם הוא משתזף על הדשא אחרי הגלידה או דופק 30 בריכות להוריד הקלוריות? "אני תימני", אומר אמירם, "אני לא צריך להשתזף, אבל אני גם לא עושה 30 בריכות. תן לי לשכב כל הזמן על מיטת השיזוף ופעם בשעה לטבול בבריכה".

ענבר בן דור, מנהלת ספורטן חיפה: "אנחנו שמחים לארח ולשתף פעולה עם שני אמנים נפלאים, כל אחד בתחומו. הקיץ כבר התחיל אבל תכנית האירועים שבנינו מספרת שהקיץ רק התחיל בספורטן חיפה".

"אנחנו מצפים להופעה של שמעון בוסקילה באוגוסט, אירוע הלילה לבן לכל המשפחה שבו נארח את אמן החושים איציק מרקו ועוד עשרות פעילויות קיץ לכל המשפחה".

רינת מלכת הילדים תופיע בספורטן חיפה, 24.7, יום רביעי בשעה 18:00 | מנויים חינם | אורח של מנוי: 50 | אורח: 60 ₪.

אמירם טובים יופיע בספורטן חיפה, 27.7, מוצ"ש בשעה 21:00.

מנוי פרמיום: כניסה חינם| מנוי זהב: 15 ₪| אורח: 80 ₪| אורח של מנוי: 50.
ביום זה ייסגר המועדון בשעה 17:00 לצורך היערכות למופע


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה