הורים לפעוטה מחיפה: "בתנו עברה התעללות בתינוקייה"

הורים לפעוטה אשר שהתה בתינוקייה טוענים כי בתם עברה התעללות וקשירות בגן. חברת המועצה סיגל ציוני, נפגשה היום עם ההורים והבטיחה לנסות ולסייע להם
 

בעקבות סערת ההתעללות בפעוטות, אשר עלתה על סדר היום הציבורי בשבועות האחרונים וצברה תאוצה רבה גם ברשתות החברתיות, זימנה חברת מועצת העיר חיפה, סיגל ציוני, זוג הורים תושבי חיפה לפגישה דחופה, לאחר שסיפרו לה כי התלוננו כבר לפני שנה על חשד להתעללות בבתם, שהיתה בעת האירועים רק בת שה וחודשיים.

בני הזוג סיפרו כי בידיהם תמונות וסרטונים המעידים לכאורה על קשירות והתנהגות אגרסיבית בתינוקיה שבה שהתה הפעוטה באחת השכונות בחיפה.

 

הוריה של הפעוטה, הבוקר עם חברת המועצה סיגל ציוני. צילום טל לב

 

בתחילת השבוע העלו בני הזוג פוסט לרשתות החברתיות ובו חשפו את המקרה. הפוסט זכה לתמיכה רבה ולמאות שיתופים ברשת.

עוד סיפרו ההורים בפוסט, כי הנהלת הגן הגישה נגדם תביעת לשון הרע, על סך 140 אלף שקל, בעקבות הפרסום ברשתות.

את הפגישה בין בני זוג לבין ציוני תיווך איש התקשורת ויחסי ציבור, מתן אבני.

לאחר שהסיפור הובא לידיעת חברת המועצה ציוני, המשמשת גם כמחזיקת תיק החינוך בעיריית חיפה, היא קבעה פגישת בזק עם בני הזוג בבית קפה בחיפה, שם שמעה מהם הבוקר (חמישי), על חודשים ארוכים וקשים של מאבק ועל ההתמודדות עם הכאב.

הנהלת הגן הגישה תביעת לשון הרע נגד ההורים. בתמונה: בני הזוג עם סיגל ציוני ומתן אבני, בפגישה הבוקר. צילום טל לב

ציוני הבהירה הבוקר: "הילדים שלנו אינם הפקר", והבטיחה לנסות ולסייע לבני הזוג במאבקם.
מהנהלת הגן נמסר:
"אני מודה לכל ההורים שתומכים בי ובצוות, מחזקים אותנו בתקופה זו ובטוחים בנו עם היקר להם מכל.
לאורך כל 11 שנות הגן, זאת המשפחה היחידה שבחרה לעזוב אותנו. למרות ניסיונותיהם העיקשים של ההורים, אף הורה אחר לא היה שותף לדעתם וכל הילדים שהיו בגן נשארו בו בשנה שעברה, או בשנה החולפת.
מדובר במסע נקמה והכפשה מתלהם המבקש לתפוס טרמפ על אירועי היום, ללא כל בסיס עובדתי. המסע מלווה בהעלאת טענות סרק והאשמות חסרות בסיס. נטען כי יש תלונה במשטרה שטרם, במהלך שנה שלמה לא הגיעה לגן או להנהלה.
אין כל אמת בטענות ואם היה ולו החשד הקטן ביותר הייתי כבר עושה משהו בנדון. המצלמות הם חלק משגרת הגן, הסרטונים נמסרו לכל מי שרק ביקש לצפות ולראות שאין שום דבר חריג בהתנהלות. בקרוב תוגש תביעה ותלונה במשטרה כנגד כל ההכפשות, ההטרדות, הסחיטה והאיומים שקיבלתי", לשון התגובה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות