מרכז מבקרים מחודש בפרויקט גבעת אלונים בקריית אתא

חברת שרביב הבונה את פרויקט גבעת אלונים בקריית אתא הכולל 622 יח"ד בבניה רוויה וצמודי קרקע, העתיקה את מיקומו וחידשה את פניו של מרכז המבקרים בפרויקט

 

חברת שרביב הבונה את פרויקט גבעת אלונים בקריית אתא הכולל 622 יח"ד בבניה רוויה וצמודי קרקע, העתיקה את מיקומו וחידשה את פניו של מרכז המבקרים בפרויקט. המשרד המחודש נמצא במיקום המרכזי ביותר בשכונה, ליד הפארק ובסמוך למרכז המסחרי שעתיד להיפתח במקום. השטח שהתפנה מהעברת משרד המכירות יהיה חלק מהמתחם עליו נבנים שני המגדלים האחרונים ברביעיית "מגדלי גבעת אלונים".

מרכז מבקרים מחודש בגבעת אלונים צילום שרביב. צילום יח"צ

לדברי שרה אילין מנהלת השיווק בחברת שרביב, "השכונה הולכת וגדלה ומתפתחת, ועם התקדמות הבניה במתחם היה זה מתבקש להעביר את מרכז המבקרים ללב ההתרחשות בשכונה. המרכז ימשיך לשרת בצורה הטובה ביותר את המתעניינים בפרויקט"

פרויקט גבעת אלונים, הכולל 622 יח"ד בבניה רוויה, בנייני בוטיק וצמודי קרקע, נבנה כשכונת מגורים בעלת אופי כפרי, עם שטחים ירוקים רחבי ידיים, שבילי אופניים, גן משחקים לילדים, רחובות מרוצפי אבן ומערכת כבישים בטוחה. גבעת אלונים ממוקמת מצפון לשכונת גבעת טל, מצפון-מערב למחלף סומך וכ-10 דקות נסיעה מהקריון. השכונה תיהנה מנגישות גבוהה לצירי תנועה, בדגש על יציאה נוחה לכביש 6 וכן מקו רכבת שעתיד לעבור בסמוך לשכונה. השכונה תוכננה מתוך תפיסה מודרנית של התחשבות בסביבה הירוקה המקיפה אותה.

לפרטים נוספים: http://www.at-alonim.co.il/giv

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים