אלי דוקורסקי בעד חוסים בעלי מוגבלויות

דוקורסקי: "על מנת לטפל בבעלי צרכים מיוחדים ובמיוחד בבעלי מוגבלות שכלית והתפתחותית, חייבים לקבל הדרכה ומיומנויות ייחודיות. קרן שלם מוכנה ליטול על עצמה להיות הזרוע המבצעת בתחום זה".

אלי דוקורסקי בעד חוסים בעלי מוגבלויות צילום עיריית קריית ביאליק

בעקבות חשיפה של מקרה אלימות מזעזע והתעללות כלפי חוסה במעון רמות חיפה שהביאו למותו של בן ברוך ז"ל , פנה ראש העיר אלי דוקורסקי לשר העבודה הרווחה והשירותים החברתיים, והביע את נכונותה של קרן שלם שבראשה  הוא עומד לסייע בהכשרת כח אדם המועסק במוסדות לאנשים עם מוגבלות שכלית והתפתחותית.

ההכשרות והקורסים הייחודיים יעניקו  כלים להתמודדות עם אוכלוסייה בעלת התנהגות מאתגרת ויאפשרו רכישת מיומנות ייחודיות לטיפול בה.

דוקורסקי ביקש ממשרד העבודה הרווחה ושירותים החברתיים להעניק לקרן שלם תקציב ייעודי למטרה זו. קרן שלם היא עמותה לפיתוח שירותים לאדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית ברשויות המקומיות שמטרתה לפתח ולשפר שירותים הניתנים לאוכלוסייה זו.

דוקורסקי: "על מנת לטפל בבעלי צרכים מיוחדים ובמיוחד בבעלי מוגבלות שכלית והתפתחותית, חייבים לקבל הדרכה ומיומנויות ייחודיות. קרן שלם מוכנה ליטול על עצמה להיות הזרוע המבצעת בתחום זה".משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם אתם נוהגים לבצע בדיקות רפואיות באופן קבוע?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בקרית ביאליק