סטודנטים מעצבים מציאות בבית הספר גורן לתקשורת חזותית

בבית הספר "גורן" לתקשורת חזותית באקדמית עמק יזרעאל הסטודנטים מעצבים במיומנויות מתקדמות את הנושאים שרבים מוטרדים מהם.
 

 

ההתמכרות של דניאל צרויה לסלולארי קבלה פרשנות מוחשית בפרויקט הגמר שהכינה welcome to my  cell  בו היא מציגה את הטלפון הנייד כעולם פיזי. עבודתה מספקת חוויה הממחישה איך זה לחיות בתוך טלפון נייד. התראות ושעון מעורר שאינו פוסק מלצלצל. העברת הזמן בשירותים, חיות המחמד הרבות על נייר הטואלט, אלבומי התמונות הרבים, כמויות המידע ורבגוניות הגלישה משתתפים בחוויה שבנתה כחדר שעל שטיח הכניסה אליו כתוב "ברוכים הבאים לתא שלי", שם המרמז על תא מאסר או חדר בריחה. החדר מושך אליו את הצופים ומאפשר הסתכלות מבחוץ גם על עצמנו ועל שהותנו הרבה בתוך העולם הצבעוני והממגנט.

סטודנטים מעצבים מציאות

 

סטודנטים מעצבים מציאות

תום כספי שכבר החלה לעבוד במקביל ללימודים כארט דירקטורית בחברה בתל אביב, בחרה בפרויקט הגמר שלה להציג את הפחדים שמלווים אותה כבר שנים. הם אמנם נמצאים רק בראש שלה אך משפיעים עליה מאוד.  היא איירה ויצרה באנימציה את "פוביום" מעיין אקווריום פוביות, בו חיים הפחדים כיצורים קטנים וחמודים ולאט לאט תוך כדי שהיא מזינה אותם ומאפשרת להם לגדול במחשבתה, הם הופכים למפלצות. בין הפחדים של תום נמצא פחד שמוכר לכולם, הפחד ממחטים.

אבירם מאיר מנהל בית הספר גורן לתקשורת חזותית מסביר שהיום תקשורת חזותית סובבת אותנו ונמצאת בכל תחומי החיים שלנו, ללא ספק מדובר במקצוע מבוקש שסטודנטים מצליחים להשתלב בו כמעצבים גרפיים עוד לפני סיום הלימודים. תחום התקשורת החזותית עובר בימים אלה מהפכה של ממש מבחינת העברת המידע והמסר בטכנולוגיות מתחדשות ולאקדמיה יש תפקיד חשוב ומשמעותי בחינוך הדור הבא של מעצבי התודעה שלנו. לא פחות.

סודנטים מעצבים מציאות מעבר דירה

לפני שתימור אגמון החל לעבוד בתחום העיצוב, הוא עבד כעשור בחינוך לא פורמלי של ילדים וראה את הקושי שלהם לבטא את רגשותיהם, לכן כפרויקט גמר ובהתייעצות עם פסיכולוגים, הוא החליט ליצור בובות שהילדים יכולים להחליף להן הבעות פנים וכך הן מסייעות לילדים להתבטא.

סטודנטים מעצבים מציאות הבעת רגשות אצל ילדים

ניצן בן מוחה חשפה בפרויקט הגמר שלה את התהליך המורכב שעברה לפני מספר שנים, כשרצתה להתאבד. בין הדברים שסייעו לניצן לחזור לחייך היו הבחירה בלימודי העיצוב, והיום כשהיא עובדת כמעצבת בחברת הי טק, התמונות הקשות שעיצבה התחלפו בחיוך גדול וסיפוק.

סטודנטים מעצבים מציאות הצלה מנסיון התאבדות

 

ניתן להתרשם מעבודות נוספות רבות בדף הפייסבוק של גורן – בית הספר לתקשורת חזותית.

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך