כותבת, מייצגת, משחקת והכי חשוב. חמודה!!

ליטל שוורץ נולדה בקריית מוצקין וכעת היא שבה מהעולם מלא הפיות שלה למציאות. היישר מכתיבת הסידרה המצליחה היא עולה על מדי א' ומגיעה לשער הצפון על מנת לייצג אותם נאמנה!
מלחמת המינים מגיעה לצפון... משה ונר מנכל קניון שער הצפון ,יובל שם טוב, ליטל שוורץ, אלירן דן סמנכל נכסים מניבים שיכון ובינוי,אלה אורבך מנהלת נכסים מניבים שיכון ובינוי, גלית שוויקה מנהלת שיווק קניון שער הצפון.צילום: אלבום פרטי

מלחמת המינים מגיעה לצפון…
משה ונר מנכל קניון שער הצפון ,יובל שם טוב, ליטל שוורץ, אלירן דן סמנכל נכסים מניבים שיכון ובינוי,אלה אורבך מנהלת נכסים מניבים שיכון ובינוי, גלית שוויקה מנהלת שיווק קניון שער הצפון.צילום: אלבום פרטי

הפרזנטורית. שוורץ. אלבום פרטי

הפרזנטורית. שוורץ. אלבום פרטי

ליטל שוורץ בת ה-39, שחקנית, כותבת ויוצרת המככבת בימים אלה בעונתה השנייה של הסדרה המצליחה "חברות" ובתוכנית הסאטירית "מלחמת המינים", נבחרה להוביל את הקמפיין הפרסומי של הקניון החדש, במסגרת הקמפיין הופקו מספר סרטונים המדגישים סיטואציות שונות של קניות ובילוי משפחתי בקניון ,אשר שואבות השראה מהסדרה "חברות" אותה כתבה ויצרה שוורץ יחד עם ליאת שביט ושי בן עטר. הקו הפרסומי נותן דגש כגון יתרונותיו הידידותיים למשפחה והן כמרכז בילוי וקניות עם שילוב ייחודי בישראל ושונה בנוף הקניונים המוכר והקיים, של מותג בינלאומי מוביל – איקאה. קניון שער הצפון מציב את המשפחה המורחבת כערך מוביל ומעניק ללקוחותיו את החוויה האולטימטיבית למשפחות הן ביצירת אירועים חדשניים כדוגמת שיתוף הפעולה עם מדעטק חיפה הקיץ , יצירת לו"ז משופע באירועים למשפחה מהשורה הראשונה כולל יובל המבולבל, רינת גבאי ועוד. כל זאת בתוך קניון מרווח, משופע בחנייה חינם, חדרי החתלה מעוצבים ונעימים לאם ולילד, שמרטפיית חינם בחנות איקאה, ומגוון חנויות ומותגים של מיטב הרשתות המובילות. "שער הצפון" מעניק מענה רחב לקנייה  הן למשפחה והן לבית וזאת בזכות החיבור ל-IKEA  היוצר מרכז קניות ייחודי וראשון מסוגו .

שוורץ ,ילידת הקריות, אימא לשתי בנות, היא יוצרת, תסריטאית ושחקנית ראשית של הסדרה המצליחה "חברות" בערוץ 10 שעלתה בעונה שנייה החודש ובימים אלה החלה בכתיבת העונה ה-3 של הסדרה.ב- 2014 זכתה התוכנית בפרס "ורד הזהב" , כמו כן נמכרה לערוץ TF1 של צרפת ובכך הינו הפורמט הישראלי המתוסרט הראשון שיעלה בפריים-טיים הצרפתי .הסדרה נמכרה גם לרשת CBS, אוקרינה, סין ופולין.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם