מוכנים לכל תרחיש

לאחר שבשבוע שעבר תרגלו מוסדות חינוך ירידה למקלטים , תרגלו השבוע בקריית מוצקין גם פינוי כתוצאה מרעידת אדמה.

מרבית המומחים מזהירים כי בעתיד תפקוד  רעידת אדמה משמעותית את אזור חיפה. מתוך ראיה כי יש להיות ערוכים גם לאפשרות של רעידת אדמה משמעותי שמפגע בקריית מוצקין , תרגלו השבוע מוסדות החינוך בעיר פינוי מבנה ושהייה בשטח פתוח.

מתרגלים פינוי תלמידים והגשת עזרה ראשונה קרדיט: דוברות עיריית קריית מוצקין

התרגיל נערך בבית הספר בן גוריון בהובלת ראש העיר חיים צורי, מנהלת אגף הביטחון אורית קשת ובשיתוף רכז הביטחון בבית הספר. בתרגיל לקחו חלק תלמידי בית הספר, גורמי החירום וההצלה וכן השיטור המקומי שעל פי התרחישים יהווה כוח ראשוני למתן מענה.

ראש העיר חיים צורי: "תרגילים והסברה יוצרים מוכנות לכל תרחיש בקרב התושבים. ההכנה היא גם פיזית אבל גם מנטלית. שמחתי לראות את שיתוף הפעולה וההבנה של תלמידי בית הספר שהיו שותפים לתרגיל טוב וכן לצוותי החירום על שיתוף פעולה שמייצר מוכנות נכונה"

מתרגלים פינוי תלמידים והגשת עזרה ראשונה קרדיט: דוברות עיריית קריית מוצקין

בימים אילו קולטת עיריית קריית מוצקין את מערכת השוע"ל (שלטה ובקרה בעורף הלאומי) של פיקוד הערוף אשר תוסיף למענה הקיים בעיר את יכולת השליטה וניהול משימות במספר מוקדים במקביל ותיתן תמונות מצב לאומית עדכנית.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין